HABERLER

FERİZLİ BELEDİYESİ KARLA MÜCADELE EKİBİ ÖNLEMLERİNİ ARTTIRDI

Image

Ferizli’de etkili olan kar yağışı öncesi gerekli hazırlarını tamamlayan Ferizli Belediyesi Karla Mücadele ekibi, ilçe genelinde kar temizliğine başladı. Ekipler, Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’nun koordinesinde yolların kapanmaması ve vatandaşların mağdur olmaması amacı ile ilçe genelindeki cadde ve sokaklar ile mahalleler de kar küreme ve tuzlama çalışmalarına gece saatlerinden itibaren kesintisiz devam ediyor.


BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU’DAN “10 OCAK ÇALIŞAN GAZECİLER GÜNÜ” MESAJI

Image

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, “Gazetecilik, fedakarlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Gazeteci arkadaşlarımız, ülkemizin, ilimizin ve ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır” ifadelerini kullandı.


BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU’DAN “ÖĞRETMENLER GÜNÜ” MESAJI

Image

“24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, öğretmenliğin emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, öğreten ve öğrenen arasında güven ve sevgi ilişkisine dayanan en onurlu mesleklerden biri olduğunu ifade ederek, tüm öğretmenleri üstlendikleri kutsal görevden dolayı tebrik etti.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »