HABERLER

FERİZLİ’DE DEZENFEKTE SEFERBERLİĞİ

Image

Ferizli Belediyesi, Çin'de ortaya çıkan ve dünyayı tehdit eden korona virüs (Covid-19) salgın hastalığı riskine karşı dezenfekte çalışmalarına başladı. Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, dezenfekte çalışmalarının kapsamlı bir şekilde devam edeceğini vurguladı.


ÇALIŞMALAR FERİZLİ’Yİ ŞANTİYEYE ÇEVİRDİ

Image

Ferizli’de altyapı çalışmaları eş zamanlı olarak devam ediyor. SASKİ, SEDAŞ, AĞDAŞ ve Türk Telekom altyapı çalışmalarını aynı anda sürdürüyor. Ardından caddenin üst yapısı yenilenecek. Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, yenileme öncesi caddenin, tüm altyapı eksikliklerinin giderilmesi için çalışmaların dört koldan devam ettiğini söyledi.


FERİZLİ BELEDİYE MECLİS TOPLANTISINDA ŞEHİTLERİMİZ YAD EDİLDİ

Image

Ferizli Belediye Meclisi Mart ayı toplantısında konuşan Başkanımız Gündoğdu, İdlib'deki Esad rejiminin düzenlediği alçak saldırıyı bir kez daha kınayarak, “Ülke olarak hiçbir saldırı ya da alçakça girişim karşısında sessiz kalacak devlet değiliz. Şehitlerimizin mübarek kanı yerde kalmayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için canını hiçe sayarak kahramanca çarpışan tüm vatan evlatlarını saygı ve minnetle anıyorum” dedi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »