HABERLER

BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU’DAN KAMUOYU BİLGİLENDİRMESİ

Image

İlimizde yayın yapan bir haber sitesinin düzenlemiş olduğu söyleşi programına konuk olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye yöneltilen; Ferizli ve Söğütlü İlçeleri Büyükşehir Belediyesinin hizmet olanaklarından dışlanıyor iddiası ile ilgili, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu kamuoyuna bir açıklama yaptı.


ZABITA EKİPLERİNDEN FIRINLARA RAMAZAN DENETİMİ

Image

Ferizli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ferizli’de faaliyet gösteren ekmek fırınlarına Ramazan denetlemesi gerçekleştirdi. Ekipler, korona virüs tedbirleri kapsamında, sosyal mesafe, gramaj ve hijyen konusunda fırın sahiplerine ve çalışanlarına uyarılarda bulundu.


BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Image

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, Berat Kandili dolayısıyla tebrik mesajı yayımladı. Belediye Başkanımız Gündoğdu mesajında, "Milletimizin ve İslam aleminin mübarek Berat Kandilini tebrik ediyorum. Berat kandili vesilesiyle yaşadığımız bu zorlu sürecin bir an evvel son bulmasını, tüm insanlığın sağlık ve huzura kavuşmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum." ifadelerine yer verdi.


İLÇE PAZARINA DEZENFEKTE STANTLARI KURULDU

Image

Ferizli Belediyesi tarafından koronavirüs ile mücadele kapsamında vatandaşların ve esnafın, sağlık ve güvenliği için ilçe pazarında dezenfektan stantları kuruldu. Pazarda esnaf ve vatandaşlara eldiven ve maske dağıtan Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, “Aziz milletimizin desteği, büyük devletimizin gücüyle inşallah bu tehdidi birlikte yeneceğiz” dedi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »