HABERLER

BAŞKAN GÜNDOĞDU'DAN “3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ” MESAJI

Image

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Gündoğdu mesajında, engellilerin sorunlarını ve çözüm önerilerini ya da farkındalığını bir güne sığdırırsak yanlış yaparız. Bu farkındalığı 1 gün değil, 365 gün sürdürmeli ve onların her zaman destekçisi olma konusunda dikkat çekti.


FERİZLİ'DE ATATÜRK SAYGIYLA YAD EDİLDİ

Image

Türkiye Cumhuriyeti'mizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete irtihalinin 84’üncü yılında tüm yurtta olduğu gibi Ferizli'de de saygıyla anıldı. 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü etkinlikleri, Ferizli Hükümet Konağı bahçesinde düzenlenen çelenk sunma töreninin ardından Ferizli Halit Narin Okulunda devam etti.


BAŞKAN GÜNDOĞDUDAN 10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA GÜNÜ MESAJI

Image

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, milletinin ve vatanının bağımsızlığı için girdiği her mücadeleyi askeri ve siyasi dehasıyla zaferle taçlandıran, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 84’üncü yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


BAŞKAN GÜNDOĞDU’DAN “29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI” MESAJI

Image

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Gündoğdu mesajında, engellilerin sorunlarını ve çözüm önerilerini ya da farkındalığını bir güne sığdırırsak yanlış yaparız. Bu farkındalığı 1 gün değil, 365 gün sürdürmeli ve onların her zaman destekçisi olmamız gerektiğini vurguladı.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »