FERİZLİ BELEDİYESİ PERSONEL BAYRAMLAŞMASI YAPILDI

Ferizli Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, Ferizli Belediyesi çalışanlarıyla bir araya geldiği bayramlaşma programında birlik ve beraberlik mesajları verdi, “Ferizli için heyecanla çalışıyoruz” dedi.

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, Ferizli Belediyesi hizmet binasında gerçekleştirilen bayramlaşmada, ilçede kusursuz bir bayram yaşanması için Ferizli Belediyesi’nin nöbetçi ekiplerinin 9 günlük bayram tatilinde de görev başında olduğunu hatırlattı.

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, personeli ile bayramlaşırken, yapmış oldukları özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Ferizli Belediyesi bünyesinde görev yapan herkesin Ferizli’ye katkı sağladığını ifade eden Başkanımız Gündoğdu, “Hepimiz aynı sorumluluk bilinciyle çalışıyoruz. Hizmetin emekçisiyiz, üzerimize düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğiz. Ferizli için hızla ve heyecanla çalışmaya devam ediyoruz. Rabbim, düzenimizi, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Başkanımız Gündoğdu, koronavirüs tedbirlerini unutmamaları konusunu hatırlatarak, Ferizli Belediyesi Başkan Yardımcıları ve belediye personeliyle tek tek bayramlaştı.