ÇAYELİ BELEDİYE BAŞKANINDAN BAŞKANIMIZA ZİYARET

Rize’nin Çayeli İlçesi Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, ilimize gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’yu ziyaret etti.

Çayeli İlçesi Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, ilçemize gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu ile bir araya geldi. Samimi bir ortamda Başkan Gündoğdu ile birlikte sohbet eden Başkan Çiftçi, Ferizli’yi çok beğendiğini dile getirdi.

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, "Sakarya’ya gerçekleştirdiğimiz ziyaret kapsamında, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu beye hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için geldik. Sayın Başkanımızın Ferizli ilçesine yapmış olduğu çalışmaları ve projeleri yakından takip ediyoruz. Başkanımıza ve meclis üyelerine Ferizli’nin gelişmesi için yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum. Bizleri bu güzel ilçede en güzel şekilde ağırlayan Sayın Başkana, örnek misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu ise "Örnek kişiliğiyle Çayeli’nin takdirini kazanmış Çayeli Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Çiftçi beyi belediyemizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Kendisi yaptığı çalışmalar ve geliştirdiği projeler ile Çayeli ilçesine önemli katkılar vermektedir. Nazik ziyareti için kendilerine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Başkanımız Gündoğdu, Başkan Çiftçi’ye içerisinde yöresel ürünlerin bulunduğu hediye takdim etti ve birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.