BAŞKAN

İsmail GÜNDOĞDU

Hakkında


İsmail Gündoğdu, 1977 yılında Sakarya’nın Ferizli ilçesinde dünyaya geldi. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olan Gündoğdu, Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Çevre Bilimleri ana bilim dalında mastır eğitimini tamamlayarak Çevre Yüksek Mühendisi ünvanını aldı. 2004 yılında Avrupa Birliği hibe fonunda proje lideri olarak görev yaptı. 2005 yılında  Ferizli Belediyesi Fen İşlerinden sorumlu Başkan yardımcılığı görevini yaptı.

2006 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanlığı bünyesindeki Çevre Koruma Müdürlüğünde Mühendis olarak yeni görevine başladı. 2008 yılında Hollanda Deniz Bakanlığı ve Çevre ve Orman Bakanlığının ortaklaşa düzenlediği illegal Deşarj Eğitim Programını tamamladı. 2009-2014 yıllarında AK Parti Ferizli Belediye Başkanlığı Aday Adayı oldu. 14 yıl boyunca İstanbul Büyükşehir Belediyesinde mühendis olarak görevine devam etti. 31 Mart 2019’da Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti Ferizli Belediye Başkan adayı oldu.

İsmail Gündoğdu, 31 Mart 2019’da yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde büyük bir oy çoğunluğuyla Ferizli Belediye Başkanlığı’na seçildi. Başkan Gündoğdu eğitim, bilgi birikim ve belediyecilik tecrübesini ilçesine hizmet olarak devam ettirmektedir. Başkan Gündoğdu, evli ve beş  çocuk babasıdır.

Başkandan


Deneyim


İletişim


Mesajı Yolla