HABERLER

FERİZLİ’DE İNŞAAT SEKTÖRÜNE NEFES ALDIRACAK UYGULAMA

Image

Ferizli Belediyesi 2020 yılında müteahhitlere ve müstakil yapı yapmak isteyen vatandaşlara büyük kolaylıklar sunmaya hazırlanıyor. Ferizli’de müteahhitlerin ve müstakil yapı yapan vatandaşların ödediği yapı ruhsatları ve yapı kullanım izin belgeleri harçlarında eşitlik ve hakkaniyet sağlamak amacıyla standart ücretlendirme tarifesine gidildi.


30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI FERİZLİDE TÖRENLE KUTLANDI

Image

Milli mücadelenin taçlandığı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Ferizli’de de düzenlenen törenle kutlandı. Saat 09.30’da Ferizli Hükümet Konağı önünde Atatürk büstüne çelenklerin sunumu ile başlayan tören, Kaymakamlıkta ki tebriklerin kabulü ile sona erdi.


HAKAN YAVUZ ERDOĞAN’DAN BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU’YA ZİYARET

Image

Kilis Vali Yardımcılığı’ndan Edirne Uzunköprü İlçesine Kaymakam olarak atanan Ferizli eski Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, biz dizi ziyaret için Ferizli’ye geldi. Belediyeyi de ziyaret eden Kaymakam Erdoğan’ı, FeriBaşkanı İsmail Gündoğdu makamında ağırladı. Ziyarette belediye başkan yardımcıları da hazır bulundu.


ŞİDDETLİ YAĞIŞIN HASARLARI ONARILIYOR

Image

17 Temmuz Cumartesi günü şiddetli sağanak yağışının etkisi altına giren Ferizli’de, meteoroloji genel müdürlüğünden alınan resmi verilere göre metrekareye 105 kg yağış düştü. Ferizli, Fatih ve Serdivan ilçelerinin ardından, ülke genelinde en çok yağış alan üçüncü ilçe oldu.


FERİZLİ’DE PROTOKOL İLE HALK BAYRAMLAŞTI

Image

Protokolle vatandaşları her bayram bir araya getiren bayramlaşma programı, Ferizli İlçe Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Jandarma Komutanı Zafer Aydoğan, İlçe Emniyet Amir Vekili Ümit Karatepe, Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, ilçe protokolü, siyasi parti ilçe başkanları ve temsilcileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşların katılımıyla bayramın birinci günü gerçekleştirildi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »