HABERLER

Başkan Soğuk Yetimleri Unutmadı

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet SOĞUK Bolu Dağı Caferin Yeri’nde yetimler için iftar programı düzenledi. İftar sonrası yapılan Dua’nın ardından Başkan Soğuk günün anlamına binaen Allah'a en sevgili ev, içinde ikram gören yetim bulunan evdir, hadisini hatırlattı.


Ferizli'de Renkli Bir Ramazan Gecesi

Image

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ramazan 2017 etkinlikleri kapsamında ilçeleri gezen Mobil Tıra Ferizli’de yoğun ilgi gösterildi. Mehteran gösterisi ve çocuk etkinlikleri 7 den 70 herkese renkli bir gece yaşattı.


MÜJDELER OLSUN! GÖLKENT GÖL PROJESİ İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Image

Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu toplu açılış töreni için Sakarya’ya geldi. Bakan Eroğlu’na Sakarya milletvekilleri eşlik etti. Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ’un iki yıldan beri yapmış olduğu çalışmalar meyvesini vermeye başladı. İlçede sulanmayan yer kalmayacak. Ayrıca Gölkent gölü çevresiyle alakalı tabiat parkı içinde düğmeye basıldı.


FERİZLİ’DE CAMİLER PIRIL PIRIL

Image

Her Ramazan ayı öncesi Ferizli Belediyesi tarafından ilçe merkezi ve tüm mahallerde bulunan camilerde temizlik çalışması yapılıyor. Daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir ilçe olma doğrultusunda temizlik çalışmalarına önem veren Ferizli Belediyesi, bu yılda ramazan ayı öncesi ilçe merkezi ve tüm mahallerde ki camilerde temizlik çalışması başlattı.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »