HABERLER

ÇALIŞMALAR FERİZLİ’Yİ ŞANTİYEYE ÇEVİRDİ

Image

Ferizli’de altyapı çalışmaları eş zamanlı olarak devam ediyor. SASKİ, SEDAŞ, AĞDAŞ ve Türk Telekom altyapı çalışmalarını aynı anda sürdürüyor. Ardından caddenin üst yapısı yenilenecek. Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, yenileme öncesi caddenin, tüm altyapı eksikliklerinin giderilmesi için çalışmaların dört koldan devam ettiğini söyledi.


FERİZLİ BELEDİYE MECLİS TOPLANTISINDA ŞEHİTLERİMİZ YAD EDİLDİ

Image

Ferizli Belediye Meclisi Mart ayı toplantısında konuşan Başkanımız Gündoğdu, İdlib'deki Esad rejiminin düzenlediği alçak saldırıyı bir kez daha kınayarak, “Ülke olarak hiçbir saldırı ya da alçakça girişim karşısında sessiz kalacak devlet değiliz. Şehitlerimizin mübarek kanı yerde kalmayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için canını hiçe sayarak kahramanca çarpışan tüm vatan evlatlarını saygı ve minnetle anıyorum” dedi.


FERİZLİ, ELAZIĞ VE MALATYA İÇİN TEK YÜREK

Image

Ferizli'de, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen vatandaşlar için toplanan 1 tır dolusu battaniye, kışlık kıyafet, tüplü-elektrikli ısıtıcı, gıda kolileri gibi yardım malzemeleri bölgeye gönderildi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »