HABERLER

MEZARLIK KURAN OKUMA VE DUA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Image

Ferizli Belediyesi ve İlçe Müftülüğü tarafından geleneksel hale getirilen, her Ramazan ve Kurban bayramı arifesinde düzenlenen mezarlık Kuran okuma ve toplu Dua programı, Ferizli Merkez Mezarlığı’nda gerçekleştirildi. Okunan Kuran-ı Kerim ve Edilen dualar ölmüşlerin ruhuna bahşedildi.


Ferizli’de Sağanak Yağış Etkili Oldu

Image

Meteorolojinin son dakika uyarılarının ardından Ferizli’de kuvvetli sağanak etkili oldu. Aniden bastıran yağmur Ferizli Belediyesi ve SASKİ ekiplerinin önceden aldıkları önlemler sayesinde ufak tefek sorunlarla atlatıldı.


FERİZLİ’DE SÜNNET ŞÖLENİ

Image

Ferizli Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Sünnet Şöleni yapıldı. Ferizli ilçe hastanesinde sağlıklı ve hijyenik şartlarda sünnetleri yapılan çocuklara Belediye Başkanı Ahmet Soğuk çeşitli hediyeler verdi.


FERİZLİ’DE MOBESE ÇALIŞMALARI PAZARTESİ BAŞLIYOR

Image

Ferizli’de MOBESE çalışmalarında sona gelindi. Türk Telekom’dan gelen yetkililerle Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ferizli Belediyesi Hizmet binasında yaptıkları görüşmelerin ardından çalışmalarda son adımlar atıldı. Haftaya pazartesi çalışmaların başlayacağı bilgisi verildi.


FERİZLİ 15 TEMMUZ MEYDANINA AKTI

Image

Ferizli’de 15 Temmuz etkinlikleri çerçevesinde Cuma Namazında tüm camilerde şehitlerimizin ruhuna Kuran okundu ve dualar edildi. Ayrıca namaz çıkışı Ferizli belediyesi 15 Temmuz Şehitleri anısına lokumlar ve bayraklar dağıttı.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »