HABERLER

ÜNİVERSİTE MEZUNLARINDAN BAŞKAN SOĞUK VE VEKİLLERE FAKÜLTE TEŞEKKÜRÜ

Image

Ferizli’de 4 yıllık Ulaşım ve Lojistik Fakültesi kurulacağı haberini duyan Ferizli Belediyesi’nde çalışan üniversite mezunları, mutluluklarını Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ile paylaştılar. Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’un şahsında, Sakarya milletvekilleri Sayın Prof. Dr. Mustafa İsen ve Sayın Ayhan Sefer Üstün başta olmak üzere emeği geçen herkese çok çok teşekkürlerini sundular.


GÖLKENTTE HALK MECLİSİ DÜZENLENDİ

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, AK Parti ilçe başkanı Dursun Ali Dal, Belediye meclis üyesi İsmail Durmaz, Gölkent muhtarı Nurettin Ceber, ilçe teşkilatından Muhsin zurnacı ve Bekir Bay’dan oluşan bir heyetle Gölkent’te halk meclisi gerçekleştirdiler.


YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER

Image

Ferizli İHH Temsilciliği, Yetim Dayanışma Günleri kapsamında “Yetim Gülerse Dünya Güler” konulu konferans düzenledi. Şehit Hakan Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen programa; Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Sakarya İHH Başkanı Sebahattin Aydın, İHH Sakarya Yetim Birimi Sorumlusu Abdurrahman Şafak, Ferizli İHH Temsilcisi Hasan Güler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, muhtarlar ve davetliler katıldı.


NİSAN AYI MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Image

Ferizli Belediyesi Nisan Ayı Muhtarlar ve STK’lar toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında pazartesi günü saat: 14.00’de Belediye hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, mahalle muhtarları ve STK’lar katıldı. İlgili kurum ve birim amirleri de toplantıda hazır bulundu. Son bir aylık çalışmalar masaya yatırıldı.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »