HABERLER

CANAN YENİ EVİNE KAVUŞTU

Image

Canan’ın evi yanmıştı ve kullanılamaz haldeydi. Bunun üzerine Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Kaymakamlık ve Ferizli Belediyesi kendisine yeni bir ev yapmak için çalışma başlattılar. Yürütülen ortak çalışma ile ev tamamlandı. Canan artık yeni evine kavuşmuş oldu.


SODAMDA YILSONU SERGİSİ AÇILDI

Image

Ferizli Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Merkezi (SODAM) yılsonu sergisi açıldı. 2017-2018 yılı kurs dönemlerinde kursiyerlerin yaptığı eserlerin yer aldığı serginin açılışına Ferizli Kaymakamlığına vekâleten Kocaali Kaymakamı Alper Balcı, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, kursiyerler ve davetliler katıldı.


MUSTAFA İSEN FERİZLİYİ ZİYARET ETTİ

Image

Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, hafta sonu Ferizli’de bir dizi temaslarda bulundu. İsen'e, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Belediye Meclis Üyesi İsmail Durmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı Naci Kıral eşik ettiler. İlçede devam eden çalışmaları birlikte yerinde incelediler. Ardından esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler.


MUHTARLARDAN BAŞKAN SOĞUKA FAKÜLTE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Image

Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş ve beraberinde tüm mahalle muhtarları Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u makamında ziyaret ettiler. Sayın Başkana fakülte için gösterdiği gayretlerinden dolayı teşekkür ettiler ve şükranlarını sundular. Ayrıca başta Sayın Vekiller olmak üzere emeği geçen tüm devlet yetkililerine de teşekkür ettiler.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »