HABERLER

ANADOLU LİSESİNİN KURUCUSU AKTEKİN FERİZLİ’YE GELDİ

Image

Ünlü iş adamlarından İsmet Aktekin Ferizli’ye yaptırdığı Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ile okulu ziyaret eden Aktekin, öğrencilere ve katılımcılara hayatından derlediği ‘’Fikret Aktekin’in yaşam anıları’’ adlı kitabını imzaladı ve dağıttı.


Ferizli’de Yol İyileştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Image

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Ferizli Belediyesi ekiplerince, Ferizli’de bozulan yollarda iyileştirme çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Vatandaşlarımıza sıkıntısız ulaşım imkânı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz, dedi.


EYLÜL AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

Image

Her ay, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında düzenlenen Ferizli Belediyesi Muhtarlar toplantısının Eylül toplantısı, Cuma namazı öncesi saat: 10.30’da Ferizli Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi. Toplantıda son iki aylık çalışmalar masaya yatırılarak, muhtarların talep ve istekleri ilgili kurum ve birim amirleri tarafından not alındı.


FERİZLİ BELEDİYESİ EYLÜL AYI MECLİSİ TOPLANDI

Image

Ferizli Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclis toplantısı, Ferizli Belediyesi Meclis toplantı salonunda Saat: 10.30’da gerçekleştirildi. Belediye başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında gerçekleşen toplantıda belediye meclisi 17 gündem maddesini görüşüp karara bağladı.


FERİZLİ BELEDİYESİ PERSONEL BAYRAMLAŞMASI YAPILDI

Image

Ferizli Belediyesi Personel Bayramlaşması, Ferizli Belediyesi Hizmet binasında, bayramın ikinci gününde saat 13.30’da düzenlendi. Programa Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, Belediye Meclis Üyeleri ve belediye personelleri katıldı.


FERİZLİ PROTOKOLÜ VE HALK BAYRAMLAŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Image

Her bayram Ferizli protokolüyle vatandaşları bir araya getiren bayramlaşma programı, bayramın birinci gününde, Ferizli Merkez Cami altında, saat 14.00’te düzenlenen programla gerçekleştirildi. Programa, Ferizli İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan ve Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başta olmak üzere tüm ilçe protokolü, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.


MEZARLIK KURAN OKUMA VE DUA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Image

Ferizli Belediyesi ve İlçe Müftülüğü tarafından geleneksel hale getirilen, her Ramazan ve Kurban bayramı arifesinde düzenlenen mezarlık Kuran okuma ve toplu Dua programı, Ferizli Merkez Mezarlığı’nda gerçekleştirildi. Okunan Kuran-ı Kerim ve Edilen dualar ölmüşlerin ruhuna bahşedildi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »