HABERLER

HAKAN YAVUZ ERDOĞAN’DAN BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU’YA ZİYARET

Image

Kilis Vali Yardımcılığı’ndan Edirne Uzunköprü İlçesine Kaymakam olarak atanan Ferizli eski Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, biz dizi ziyaret için Ferizli’ye geldi. Belediyeyi de ziyaret eden Kaymakam Erdoğan’ı, FeriBaşkanı İsmail Gündoğdu makamında ağırladı. Ziyarette belediye başkan yardımcıları da hazır bulundu.


ŞİDDETLİ YAĞIŞIN HASARLARI ONARILIYOR

Image

17 Temmuz Cumartesi günü şiddetli sağanak yağışının etkisi altına giren Ferizli’de, meteoroloji genel müdürlüğünden alınan resmi verilere göre metrekareye 105 kg yağış düştü. Ferizli, Fatih ve Serdivan ilçelerinin ardından, ülke genelinde en çok yağış alan üçüncü ilçe oldu.


FERİZLİ’DE PROTOKOL İLE HALK BAYRAMLAŞTI

Image

Protokolle vatandaşları her bayram bir araya getiren bayramlaşma programı, Ferizli İlçe Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Jandarma Komutanı Zafer Aydoğan, İlçe Emniyet Amir Vekili Ümit Karatepe, Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, ilçe protokolü, siyasi parti ilçe başkanları ve temsilcileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşların katılımıyla bayramın birinci günü gerçekleştirildi.


FERİZLİ’DE MEZARLIKLAR DOLDU TAŞTI

Image

Ferizli Müftülüğü'nün ve Ferizli Belediyesi’nin her bayram arifesinde geleneksel hale getirdiği, ebediyete intikal edenlerin topluca ruhuna bağışlanması amacıyla düzenlenen Kuran tilaveti ve dua programı Ferizli Merkez Mezarlığında gerçekleştirildi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »