HABERLER

PERVİN TÖRE FERİZLİ’YE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Image

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre Ferizli’ye ziyaret gerçekleştirdi. Belediyeyi ziyaret eden Töre, burada Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ile görüştü. Ardından Başkan Soğuk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinçle ile birlikte ilçede ki okulları gezdi.


FERİZLİ’YE OTOMOBİL İHTİSAS SANAYİ BÖLGESİ

Image

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Ferizli’ye kurulacak olan Otomobil İhtisas Sanayi Bölgesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Üstün, genişleme alanları hariç 650 hektar büyüklüğünde bir alanın Otomobil İhtisas Sanayi Bölgesine tahsisi için yürütülen çalışmalarda son aşamaya gelindiğini belirtti.


KASIM AYI MUHTARLAR VE STK’LAR TOPLANTISI YAPILDI

Image

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında düzenlenen Kasım Ayı Muhtarlar ve STK’lar toplantısı yapıldı. Ferizli Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, mahalle muhtarları, STK’lar, kurum ve birim amirleri katıldı. Son bir aylık çalışmalar masaya yatırıldı.


SAKARYA ZİRAAT ODALARI KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI FERİZLİDE YAPILDI

Image

Sakarya’da her ay düzenli olarak sırayla bütün ilçelerde Ziraat Odası başkanları ve çiftçilerin de katılımıyla düzenlenen Sakarya Ziraat Odaları kurul toplantısı Ferizli’de yapıldı. Çoban Pınarı Çay bahçesinde düzenlenen programa Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Sakarya Ziraat Odaları koordinasyon Başkanı Ali Şener Bayraktar, Tarım İlçe Müdürleri, Ziraat Odası Başkanları, Muhtarlar, Ziraat Delegeleri ve çiftçiler katıldı.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »