HABERLER

O TARLA YOLU KULLANIMA AÇILDI

Image

Agacıkta belediyeden arazi alan bir vatandaş tarla yolunu kapatmıştı. Bu olay bazı yayın organlarında ve sosyal medyada mahalle yolu olarak dile getirilmişti ve belediye mahalle yolunu sattı diye yalan haber yapılmıştı.


İMAR BARIŞI BİLGİLENDİRME MASASI KURULDU

Image

Ferizli Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü bünyesinde 6 Haziran 2018 Tarihi’nde yürürlüğe giren İmar Barışı hakkında vatandaşlara yardımcı olmak ve işlerini kolaylaştırmak amacıyla İmar Barışı Bilgilendirme masası kuruldu.


BAŞKAN SOĞUK BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

Image

Ferizli Belediyesi personel bayramlaşması belediye hizmet binasında bayramın birinci günü Saat 14.00’te gerçekleştirildi. Programa Ak Parti Milletvekili Adayı Lütfi Bayraktar, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, Belediye Meclis Üyesi İsmail Durmaz ve belediye personeli katıldı.


MEZARLIKLAR YİNE TERTEMİZ

Image

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’un talimatları doğrultusunda sorunsuz ve kusursuz bir bayram yaşanması için ilçede gerekli tüm tedbirler alınıyor. Her bayram olduğu gibi bu bayramda mezarlıkların bakımları titizlikle yapıldı. Belediye Başkanı Ahmet Soğuk çalışmaları bizzat kontrol etti.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »