HABERLER

GÖLKENTTE HALK MECLİSİ DÜZENLENDİ

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, AK Parti ilçe başkanı Dursun Ali Dal, Belediye meclis üyesi İsmail Durmaz, Gölkent muhtarı Nurettin Ceber, ilçe teşkilatından Muhsin zurnacı ve Bekir Bay’dan oluşan bir heyetle Gölkent’te halk meclisi gerçekleştirdiler.


YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER

Image

Ferizli İHH Temsilciliği, Yetim Dayanışma Günleri kapsamında “Yetim Gülerse Dünya Güler” konulu konferans düzenledi. Şehit Hakan Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen programa; Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Sakarya İHH Başkanı Sebahattin Aydın, İHH Sakarya Yetim Birimi Sorumlusu Abdurrahman Şafak, Ferizli İHH Temsilcisi Hasan Güler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, muhtarlar ve davetliler katıldı.


NİSAN AYI MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Image

Ferizli Belediyesi Nisan Ayı Muhtarlar ve STK’lar toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında pazartesi günü saat: 14.00’de Belediye hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, mahalle muhtarları ve STK’lar katıldı. İlgili kurum ve birim amirleri de toplantıda hazır bulundu. Son bir aylık çalışmalar masaya yatırıldı.


FERİZLİDEN SURİYEYE BİR TIR UN DAHA

Image

Ferizli Belediyesi ve İHH Yardım Vakfı’nın başlattığı "Zulme Karşı Bir Elde Sen Ver" yardım kampanyasına Ferizli Halkının desteği sürüyor. Yardım kampanyası kapsamında Ferizli’den toplanan 1 tır un daha Suriye'ye gönderildi.


‘AFRİN ZAFERİ ANISINA’ ZEYTİN FİDANI DİKİLDİ

Image

Bu yılki Orman Haftasında Sakarya Orman Müdürlüğü tarafından okullara birer adet Zeytin Fidanı verildi. Fidanlar Afrin Zaferinin Hatırasını yaşatmak ve Zeytin Dalı Harekâtında vatan için şehit olan evlatlarımızın aziz hatıraları anısına dikildi. Bu Zeytin fidanları Sakarya’daki tüm okullarda aynı anda dikildi.


« ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30  ... »