HABERLER

FERİZLİDE YENİ MEZARLIK ÇALIŞMALARI BİTMEK ÜZERE

Image

Ferizli’de İlçe Merkez Mezarlığının yetersiz kalmaya başlaması nedeniyle yeni bir mezarlık çalışmalarına başlanmıştı. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Soğuk, işçilerle beraber parke taşı döşedi. Yeni mezarlığın tamamlanmasıyla Ferizli’nin en az 50 yıllık ihtiyacını karşılayacağını söyledi.


FERİZLİ 15 TEMMUZ MEYDANINA YÜRÜDÜ

Image

Ferizli’de 15 Temmuz Destanı’nın ikinci yıldönümü etkinliklerine 13 Temmuz Cuma günü başlandı. Belediye tarafından Cuma Namazı öncesi tüm mahallelerden otobüsler kaldırıldı. Vatandaşlar Ferizli Merkez camiinde toplandılar. Burada kıldıkları toplu namazla birlik ve beraberlik saflarını daha da sıklaştırdılar.


HALKIMIZ SANDIK BAŞINDA

Image

Milletimiz, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için sandık başına gitti. Ferizli’de de vatandaşlar sabah saat 08.00’de oy kullanma işlemlerine başladılar.


MUSTAFA İSENİN KATILIMIYLA BİRLİK BERABERLİK PROGRAMI DÜZENLENDİ

Image

Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen’nin katılımıyla, Ferizli’de birlik beraberlik programı düzenlendi. Programda konuşan Mustafa İsen “bu dava binlerce yıl öncesinden başlayan kutlu bir yürüyüştür. Kişiler değişebilir. Bayrağı zaman zaman farklı eller taşıyabilir. Şimdi başka arkadaşlarımız görevi ifa edecekler” dedi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »