HABERLER

HALKIMIZ SANDIK BAŞINDA

Image

Milletimiz, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için sandık başına gitti. Ferizli’de de vatandaşlar sabah saat 08.00’de oy kullanma işlemlerine başladılar.


MUSTAFA İSENİN KATILIMIYLA BİRLİK BERABERLİK PROGRAMI DÜZENLENDİ

Image

Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen’nin katılımıyla, Ferizli’de birlik beraberlik programı düzenlendi. Programda konuşan Mustafa İsen “bu dava binlerce yıl öncesinden başlayan kutlu bir yürüyüştür. Kişiler değişebilir. Bayrağı zaman zaman farklı eller taşıyabilir. Şimdi başka arkadaşlarımız görevi ifa edecekler” dedi.


O TARLA YOLU KULLANIMA AÇILDI

Image

Agacıkta belediyeden arazi alan bir vatandaş tarla yolunu kapatmıştı. Bu olay bazı yayın organlarında ve sosyal medyada mahalle yolu olarak dile getirilmişti ve belediye mahalle yolunu sattı diye yalan haber yapılmıştı.


İMAR BARIŞI BİLGİLENDİRME MASASI KURULDU

Image

Ferizli Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü bünyesinde 6 Haziran 2018 Tarihi’nde yürürlüğe giren İmar Barışı hakkında vatandaşlara yardımcı olmak ve işlerini kolaylaştırmak amacıyla İmar Barışı Bilgilendirme masası kuruldu.


BAŞKAN SOĞUK BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

Image

Ferizli Belediyesi personel bayramlaşması belediye hizmet binasında bayramın birinci günü Saat 14.00’te gerçekleştirildi. Programa Ak Parti Milletvekili Adayı Lütfi Bayraktar, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, Belediye Meclis Üyesi İsmail Durmaz ve belediye personeli katıldı.


« ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30  ... »