HABERLER

BÜYÜK RÜYAMIZ GERÇEKLEŞTİ

Image

Seyifler, Tokat, Abdurrezzak ve Doğanca mevkiine kurulacak Mega OSB çalışmalarında mutlu sona ulaşıldığını müjdeleyen Başkan Soğuk, “ bakanlığımız çalışmasını tamamladı ve Mega OSB’miz resmen onaylandı. 5 bin 300 dönüm alan üzerine kurulacak bu tesis Marmara Bölgesinin en büyük Metal ve Otomotiv İhtisas Sanayi Bölgesi olacak. İlçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum,” dedi.


BAŞKAN SOĞUKTAN 14 ŞUBATTA ANLAMLI ZİYARET

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yaklaşık yarım asır önce evliliğe imza atan çiftleri ziyaret etti. Bu kapsamda Necmettin ve Vasfiye HIRA çifti ile Rafet ve Ümmühan ÇELEBİ çiftini evlerinde ziyaret eden Başkan Soğuk, onların mutluluğu gençlerimize örnek olsun dedi.


FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN GÖLKENT AÇIKLAMASI

Image

Ferizli Gölkent Mahallesi’nde Milli Emlak’a ait arazi üzerinde yer alan ve atıl durumda olan eski pazaryerine ait beton ve moloz yığınları, çocuklar için oluşturduğu tehlike ve farklı amaçlarla kullanılması nedeniyle kaldırıldı. Yine aynı kişiler devreye girerek Milli Emlak’a ait bölgede belediyemizin yıkım yaptığını iddia ederek bazı basın organları üzerinden belediyemize yönelik olumsuz algı yapmaya başladılar.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »