HABERLER

KASIM AYI MUHTARLAR VE STK’LAR TOPLANTISI YAPILDI

Image

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında düzenlenen Kasım Ayı Muhtarlar ve STK’lar toplantısı yapıldı. Ferizli Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, mahalle muhtarları, STK’lar, kurum ve birim amirleri katıldı. Son bir aylık çalışmalar masaya yatırıldı.


SAKARYA ZİRAAT ODALARI KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI FERİZLİDE YAPILDI

Image

Sakarya’da her ay düzenli olarak sırayla bütün ilçelerde Ziraat Odası başkanları ve çiftçilerin de katılımıyla düzenlenen Sakarya Ziraat Odaları kurul toplantısı Ferizli’de yapıldı. Çoban Pınarı Çay bahçesinde düzenlenen programa Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Sakarya Ziraat Odaları koordinasyon Başkanı Ali Şener Bayraktar, Tarım İlçe Müdürleri, Ziraat Odası Başkanları, Muhtarlar, Ziraat Delegeleri ve çiftçiler katıldı.


FERİZLİ'DE İLK YARDIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Image

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ve Ferizli Belediyesi ortaklaşa 'İlk Yardım Hayat Kurtarır' konulu eğitim semineri düzenledi. 31 Ekim Salı günü saat 10.00-15.00 arası Ferizli Şehit Hakan Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlen programa vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.


MUHTARLAR GÜNÜ FERİZLİDE KUTLANDI

Image

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Ferizli Hükümet Konağı önünde program düzenlendi. Programa Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Jandarma Komutanı Zafer Aydoğdu, İlçe Müftüsü İsmail Temel, Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, Mahalle Muhtarları, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, STK’lar ve daire amirleri katıldı.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »