HABERLER

FERİZLİ BELEDİYESİ EYLÜL AYI MECLİSİ TOPLANDI

Image

Ferizli Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclis toplantısı, Ferizli Belediyesi Meclis toplantı salonunda Saat: 10.30’da gerçekleştirildi. Belediye başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında gerçekleşen toplantıda belediye meclisi 17 gündem maddesini görüşüp karara bağladı.


FERİZLİ BELEDİYESİ PERSONEL BAYRAMLAŞMASI YAPILDI

Image

Ferizli Belediyesi Personel Bayramlaşması, Ferizli Belediyesi Hizmet binasında, bayramın ikinci gününde saat 13.30’da düzenlendi. Programa Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, Belediye Meclis Üyeleri ve belediye personelleri katıldı.


FERİZLİ PROTOKOLÜ VE HALK BAYRAMLAŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Image

Her bayram Ferizli protokolüyle vatandaşları bir araya getiren bayramlaşma programı, bayramın birinci gününde, Ferizli Merkez Cami altında, saat 14.00’te düzenlenen programla gerçekleştirildi. Programa, Ferizli İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan ve Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başta olmak üzere tüm ilçe protokolü, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.


MEZARLIK KURAN OKUMA VE DUA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Image

Ferizli Belediyesi ve İlçe Müftülüğü tarafından geleneksel hale getirilen, her Ramazan ve Kurban bayramı arifesinde düzenlenen mezarlık Kuran okuma ve toplu Dua programı, Ferizli Merkez Mezarlığı’nda gerçekleştirildi. Okunan Kuran-ı Kerim ve Edilen dualar ölmüşlerin ruhuna bahşedildi.


Ferizli’de Sağanak Yağış Etkili Oldu

Image

Meteorolojinin son dakika uyarılarının ardından Ferizli’de kuvvetli sağanak etkili oldu. Aniden bastıran yağmur Ferizli Belediyesi ve SASKİ ekiplerinin önceden aldıkları önlemler sayesinde ufak tefek sorunlarla atlatıldı.


FERİZLİ’DE SÜNNET ŞÖLENİ

Image

Ferizli Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Sünnet Şöleni yapıldı. Ferizli ilçe hastanesinde sağlıklı ve hijyenik şartlarda sünnetleri yapılan çocuklara Belediye Başkanı Ahmet Soğuk çeşitli hediyeler verdi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »