HABERLER

FERİZLİDE AKILLI EVLER

Image

Türk Telekom Sakarya Müdürlüğü Yetkililerince Ferizli’de devam eden FİBER alt yapısı ve GPON teknolojisi hakkında bir brifing düzenlendi. Ferizli Belediyesi hizmet binasında düzenlenen programda FİBER kablo, Fiberoptik internet ve GPON teknolojisine uygun aparatlar(araçlar-kablolar-prizler) görsel olarak müeahhitlere ve bina içi tesisatçılarına tanıtılarak; nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verildi.


FERİZLİDEN KİLİSE ANLAMLI ZİYARET

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk beraberinde Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, Ak Parti Meclis Üyesi İsmail Durmaz ve ilçe yönetimi ile birlikte Kilis ve Hatay illerini ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundular. Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında geçici görevle Kilis Vali Yardımcılığına atanan Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan’ı da ziyaret eden heyet, Erdoğan’a görevinde başarılar dilediler.


Sesob Başkanı Hasan ALİŞAN'a Teşekkür Ziyareti

Image

Ferizli belediye başkanı Ahmet Soğuk, Akparti ilçe başkanı Dursun ali Dal, Ferizli belediyesi meclis üyeleri İsmail Durmaz ve Naci Kıral, Ferizli Esnaf Odası Başkanı Bahattin Paşalı Muhtarlar, ve STK’lardan oluşan bir heyet SESOB’u ziyaret ederek Ferizli’deki yatırımları ve yerli otomotivi değerlendirdiler.


Satso'ya Teşekkür Ziyareti

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk; Ferizli Belediyesi Meclis Üyeleri, Akparti İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, Muhtarlar ve STK’lardan oluşan bir heyet ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasına Teşekkür Ziyaretlerinde bulundular.


ŞUBAT AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Image

Ferizli Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Başkanlığında yapıldı. Ferizli Belediyesi Meclis Toplantı salonunda 05 Şubat Pazartesi günü Saat: 10.30’da gerçekleştirilen toplantıda 5 gündem görüşülüp karara bağlandı.


Hukuk Servisinden Basın Açıklaması

Image

Ferizlide.com isimli haber sitesinde 15 Ocak 2018 tarihinde yapılan haber içeriğinde, gerçeklerle örtüşmeyen durumların olması nedeniyle, kamuoyunun bilgi edilme hakkının akamete uğramaması adına açıklama yapmak gereği doğmuştur... Buna Göre;


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »