HABERLER

ÜLKEMİZ ve İLÇEMİZ İÇİN TABİKİ 'EVET'

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Muhtarlar ve STK’larla bir araya gelerek gündemi değerlendirdi. Özel bir işletmede düzenlenen Programda Başkan Soğuk, değerli şeyler ancak birkaç insanın bir araya gelmesiyle elde edilebilir, dedi.


CHP ESKİ MİLLETVEKİLİNDEN BAŞKAN SOĞUK’A ANLAMLI ZİYARET

Image

CHP Sakarya Eski Milletvekillerinden Turgut Boztepe, CHP Ferizli İlçe Başkanı Rüştü Yüksek’le birlikte Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ’u makamında ziyaret etti. 60 bin dönüm arazi üzerine yapılması düşünülen ve 20 bin dönümlük ilk kısmının ihalesi DSİ tarafından yapılan Aşağı Sakarya Sulama projesi için Başkan Soğuk’a makamında teşekkür ettiler.


Ferizli’nin Rüya Projesi Gerçeğe Dönüşüyor

Image

Yaklaşık 40 yıldır düşünülen fakat bir türlü hayata geçirilemeyen, 60 bin dönüm tarım arazisi üzerine düşünülen Aşağı Sakarya sulama projesinin 20 bin dönümünü kapsayan ilk bölümünün ihalesi, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ’un gayretli ve ısrarlı çalışmaları neticesinde Devlet Su İşleri Tarafından yapıldı.


FERİZLİ’DE TERÖRE TEPKİ YÜRÜYÜŞÜ

Image

Ferizli gençliği tarafından organize edilen yürüyüşe, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Tanrısevdi, İlçe Emniyet Amiri Murat Köksal, İlçe Müftüsü İsmail Temel, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, sivil toplum kuruluş örgütleri, mahalle muhtarları, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. 7’den 70’e herkesin teröre karşı yekvücut olduğu yürüyüşte çeşitli sloganlar eşliğinde terör olayları ve arkasında olanlar lanetlendi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »