HABERLER

FERİZLİ’DE MOBESE ÇALIŞMALARI PAZARTESİ BAŞLIYOR

Image

Ferizli’de MOBESE çalışmalarında sona gelindi. Türk Telekom’dan gelen yetkililerle Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ferizli Belediyesi Hizmet binasında yaptıkları görüşmelerin ardından çalışmalarda son adımlar atıldı. Haftaya pazartesi çalışmaların başlayacağı bilgisi verildi.


FERİZLİ 15 TEMMUZ MEYDANINA AKTI

Image

Ferizli’de 15 Temmuz etkinlikleri çerçevesinde Cuma Namazında tüm camilerde şehitlerimizin ruhuna Kuran okundu ve dualar edildi. Ayrıca namaz çıkışı Ferizli belediyesi 15 Temmuz Şehitleri anısına lokumlar ve bayraklar dağıttı.


Ferizli’de Ocaklarda Çalışan Araçlar Mercek Altına Alındı

Image

Ferizli’de mahalle yollarının hemen hepsi sıcak asfalt yapılmıştı. Ama gün geldi Şile –Ağva yoluna Ferizli ocaklarından malzeme çeken ağır tonajlı araçlar ortaya çıktı. Bu ağır tonajlı araçlar geçtikleri yollarda bozulmalara neden oldu. Bu duruma bir nizam vermek gerekti. Sakarya UKOME bu konuda bir yasaklama kararı aldı. O araçlar artık mahalle yollarını kullanmayacaklar.


BAŞKAN SOĞUK BELEDİYE PERSONELLERİ İLE BAYRAMLAŞTI

Image

Ferizli Belediyesi personeli bayramlaşma programı belediye hizmet binasında gerçekleştirildi. Programa Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti il başkan yardımcısı Mehmet Yılmaz, Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve belediye personelleri katıldı.


FERİZLİ PROTOKOLÜ HALKLA BAYRAMLAŞTI

Image

Ferizli’de bayramlaşma programı düzenlendi. Saat 10.00’da Ferizli Merkez Cami altında düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan ve Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başta olmak üzere ilçe protokolü eksiksiz katılırken, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.


Ramazan Arifesinde Toplu Kuran ve Dua

Image

Her Ramazan ve Kurban Bayramı arifesinde geleneksel hale getirilen toplu Kuran-ı Kerim okuma ve dua etme programı Ferizli Merkez Mezarlığında gerçekleştirildi. Okunan Kuran-ı Kerim ve Edilen dualar ölmüşlerin ruhuna bahşedildi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »