HABERLER

Ferizli’de ‘Kahramanlar Aramızda’ Konferansı Düzenlendi

Image

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün organizasyonuyla Ferizli’de ‘’Kahramanlar Aramızda’’ konulu konferans düzenlendi. Sunuculuğunu Yahya Bakır'ın yaptığı, 15 Temmuz Gazilerimizden Üzeyir Civan'ın konuşmacı olarak katıldığı konferans programı Ferizli Halit Narin İlköğretim Okulunda düzenlendi.


Ferizli’ye Büyük Trafo İndirme Merkezi Kuruluyor

Image

Ferizli Karadiken mahallesine büyük trafo indirme merkezi kurma çalışmaları ihale aşamasına getirildi. Başkan Soğuk, ‘’4 Ekim 2017 Çarşamba günü ihalesi yapılacak olan Trafo İndirme Merkezi ile 45-50 km mesafeden gelen ve Ferizli’de mesafeye bağlı yaşanan enerji kaybının yok denilecek seviyeye indirgenecek. Bütün çabamız Ferizli’nin önümüzdeki yıllarda enerji dar boğazıyla karşı karşıya kalmaması içindir,’’ dedi.


FERİZLİ YERLİ OTOMOBİLE HAZIR

Image

Ferizli’de yapılması planlanan Mega OSB için çalışmalar sürüyor. Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, 8 bin dönümlük Yeni OSB alanı içerisinde, yerli otonun ilimizde üretilmesi halinde yeri hazır. Ferizli olarak Yerli Oto’ya talibiz, dedi.


ANADOLU LİSESİNİN KURUCUSU AKTEKİN FERİZLİ’YE GELDİ

Image

Ünlü iş adamlarından İsmet Aktekin Ferizli’ye yaptırdığı Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ile okulu ziyaret eden Aktekin, öğrencilere ve katılımcılara hayatından derlediği ‘’Fikret Aktekin’in yaşam anıları’’ adlı kitabını imzaladı ve dağıttı.


Ferizli’de Yol İyileştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Image

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Ferizli Belediyesi ekiplerince, Ferizli’de bozulan yollarda iyileştirme çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Vatandaşlarımıza sıkıntısız ulaşım imkânı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz, dedi.


EYLÜL AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

Image

Her ay, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında düzenlenen Ferizli Belediyesi Muhtarlar toplantısının Eylül toplantısı, Cuma namazı öncesi saat: 10.30’da Ferizli Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi. Toplantıda son iki aylık çalışmalar masaya yatırılarak, muhtarların talep ve istekleri ilgili kurum ve birim amirleri tarafından not alındı.


FERİZLİ BELEDİYESİ EYLÜL AYI MECLİSİ TOPLANDI

Image

Ferizli Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclis toplantısı, Ferizli Belediyesi Meclis toplantı salonunda Saat: 10.30’da gerçekleştirildi. Belediye başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında gerçekleşen toplantıda belediye meclisi 17 gündem maddesini görüşüp karara bağladı.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »