HABERLER

BAŞKAN SOĞUKTAN 14 ŞUBATTA ANLAMLI ZİYARET

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yaklaşık yarım asır önce evliliğe imza atan çiftleri ziyaret etti. Bu kapsamda Necmettin ve Vasfiye HIRA çifti ile Rafet ve Ümmühan ÇELEBİ çiftini evlerinde ziyaret eden Başkan Soğuk, onların mutluluğu gençlerimize örnek olsun dedi.


FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN GÖLKENT AÇIKLAMASI

Image

Ferizli Gölkent Mahallesi’nde Milli Emlak’a ait arazi üzerinde yer alan ve atıl durumda olan eski pazaryerine ait beton ve moloz yığınları, çocuklar için oluşturduğu tehlike ve farklı amaçlarla kullanılması nedeniyle kaldırıldı. Yine aynı kişiler devreye girerek Milli Emlak’a ait bölgede belediyemizin yıkım yaptığını iddia ederek bazı basın organları üzerinden belediyemize yönelik olumsuz algı yapmaya başladılar.


BU İDDİALARI DA YALAN ÇIKTI

Image

Medya Detay sahibi Mustafa Gümüşel, 12 Aralık 2016 Tarihli “Ferizli Belediyesi imar ruhsatındaki bu imzaların hangisi gerçek” başlıklı yazısında, Ferizli Belediyesini ve Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u hedef almıştı. FETÖ/PDY ile bağlantısı olduğu iddiasıyla Ferizli Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’a ağır ithamlarda bulunmuştu.


ÖNCELİK HAYATIN ÖNCELİK YAYANIN

Image

İç İşleri Bakanlığı, trafikte yaya önceliğinin bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin kullanımının yaygınlaştırılması amacı ile “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla, 2019 yılını yaya öncelikli trafik yılı ilan etti.


SEVGİ OTOBÜSÜ YOLLARDA

Image

Ferizli Belediyesi tarafından yürütülen “Sevgi Otobüsü’” projesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların umut ışığı olmaya devam ediyor. Bu hizmetle, yaşlı, engelli, kimsesiz ve bakıma muhtaç vatandaşlara evde bakım hizmeti götürülüyor.


HASTANE İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yeni yapılan hastane bölgesini gezdi. Çalışmalarda gelinen noktayı bizzat yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Başkan Soğuk “hastanemizin inşası hızla devam ediyor. Çalışmalar önemli bir noktaya geldi. İnşallah 2019 yılı içinde vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak” dedi.


BAŞKAN SOĞUK “İSTİKRARI BOZMAYALIM”

Image

Yahya Bakır Moderatörlüğünde Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, canlı yayında gündemi değerlendirdi. Halkın sorularını yanıtladı. İlçemizin, ülkemizin ve dünya mazlumlarının Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Ak Parti iktidarına çok ihtiyacı var dedi. Partinin vereceği her görevi yapmaya hazır olduğunu söyledi.


BU İDDİADAN DA BİRŞEY ÇIKMADI!

Image

Ferizli Belediyesi ve Belediye Başkanı Ahmet Soğuk hakkında ortaya atılan iddiaların asılsız oldukları tek tek ortaya çıkmaya devam ediyor. İddialardan biride ihalelerde yolsuzluk yapıldığı yönündeydi. İhalelere fesat karıştırıldığı iddiasıyla gündem, 2014 yılından beri sürekli meşgul edilmişti.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »