HABERLER

Ferizli’de 23 Nisan Coşkusu

Image

TBMM’nin Açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 97. Yıl dönümü Ferizli Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesi spor salonunda düzenlenen programla kutlandı. Geniş katılımın olduğu 23 Nisan kutlamalarına Ferizli İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan ve Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başta olmak üzere tüm ilçe protokolü, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis üyeleri, STK Temsilcileri, Daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.


FERİZLİ’YE LOKUMLU TEŞEKKÜR

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ilçe genelinde teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Soğuk Ak Parti ilçe teşkilatı, Belediye Meclis Üyeleri ve muhtarla beraber tüm Ferizli’yi gezerek esnaflara ve vatandaşlara lokum dağıttı ve teşekkür etti.


HERKESİN BİR DİKİLİ AĞACI OLMALI

Image

Ferizli Belediyesi ile Çevre Koruma Ekoloji Bilimleri Dergisi tarafından ortaklaşa yürütülen proje kapsamında Ferizli Botanik Parkta fidan dikildi. ‘’Herkesin Bir Ağacı Olmalı’’ kampanyası kapsamında 1.200 fidan dikildi.


FERİZLİ’DE KUTLU DOĞUM HAFTASI PROGRAMI

Image

Ferizli İlçe Müftülüğü tarafından Kutlu Doğum Programı ilçe müftülüğü konferans salonunda düzenlendi. Katılımcılara çiçek takdim edildi. İlahiyatçı yazar Ragıp Güzel Hz. Peygamber ve Güven Toplumu konulu söyleşiyi yaptı.


FERİZLİ SANDIK BAŞINDA

Image

Ülkemiz tarihi seçimlerinden birini yaşıyor. Tüm ülkede olduğu gibi Ferizli’de de vatandaşlar sabah saat 08.00’de oy kullanma işlemlerine başladı. 24 mahallede kurulan 56 sandık başına 17.993 seçmenin gitmesi bekleniyor.


LOKUM TADINDA BİR SEÇİM OLSUN

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti ilçe Başkanı Ramazan Serhoş ve Ak Parti ilçe yönetimi referandum arifesinde esnaf ve vatandaşlara lokum dağıttı. Vatandaşlara referandumun lokum tadında geçmesi temennisinde bulunuldu.


FERİZLİ’DE ‘EVET’ BİRLİĞİ

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yaptığı ‘evet’ çalışmalarını taçlandırmak için Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş ve mahalle muhtarlarıyla birlikte tüm ilçe mahallelerinde evet turu düzenledi. Başkan Soğuk, “muhtarlarımızla birlikte Ülkemizin geleceği için herkesi ‘evet’ tercihinde birleşmeye davet ediyoruz” çağrısında bulundu.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »