HABERLER

FERİZLİ 15 TEMMUZ MEYDANINA YÜRÜDÜ

Image

Ferizli’de 15 Temmuz Destanı’nın ikinci yıldönümü etkinliklerine 13 Temmuz Cuma günü başlandı. Belediye tarafından Cuma Namazı öncesi tüm mahallelerden otobüsler kaldırıldı. Vatandaşlar Ferizli Merkez camiinde toplandılar. Burada kıldıkları toplu namazla birlik ve beraberlik saflarını daha da sıklaştırdılar.


HALKIMIZ SANDIK BAŞINDA

Image

Milletimiz, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için sandık başına gitti. Ferizli’de de vatandaşlar sabah saat 08.00’de oy kullanma işlemlerine başladılar.


MUSTAFA İSENİN KATILIMIYLA BİRLİK BERABERLİK PROGRAMI DÜZENLENDİ

Image

Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen’nin katılımıyla, Ferizli’de birlik beraberlik programı düzenlendi. Programda konuşan Mustafa İsen “bu dava binlerce yıl öncesinden başlayan kutlu bir yürüyüştür. Kişiler değişebilir. Bayrağı zaman zaman farklı eller taşıyabilir. Şimdi başka arkadaşlarımız görevi ifa edecekler” dedi.


O TARLA YOLU KULLANIMA AÇILDI

Image

Agacıkta belediyeden arazi alan bir vatandaş tarla yolunu kapatmıştı. Bu olay bazı yayın organlarında ve sosyal medyada mahalle yolu olarak dile getirilmişti ve belediye mahalle yolunu sattı diye yalan haber yapılmıştı.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »