HABERLER

MUHTARLARDAN BAŞKAN SOĞUKA FAKÜLTE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Image

Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş ve beraberinde tüm mahalle muhtarları Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u makamında ziyaret ettiler. Sayın Başkana fakülte için gösterdiği gayretlerinden dolayı teşekkür ettiler ve şükranlarını sundular. Ayrıca başta Sayın Vekiller olmak üzere emeği geçen tüm devlet yetkililerine de teşekkür ettiler.


ÜNİVERSİTE MEZUNLARINDAN BAŞKAN SOĞUK VE VEKİLLERE FAKÜLTE TEŞEKKÜRÜ

Image

Ferizli’de 4 yıllık Ulaşım ve Lojistik Fakültesi kurulacağı haberini duyan Ferizli Belediyesi’nde çalışan üniversite mezunları, mutluluklarını Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ile paylaştılar. Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’un şahsında, Sakarya milletvekilleri Sayın Prof. Dr. Mustafa İsen ve Sayın Ayhan Sefer Üstün başta olmak üzere emeği geçen herkese çok çok teşekkürlerini sundular.


GÖLKENTTE HALK MECLİSİ DÜZENLENDİ

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, AK Parti ilçe başkanı Dursun Ali Dal, Belediye meclis üyesi İsmail Durmaz, Gölkent muhtarı Nurettin Ceber, ilçe teşkilatından Muhsin zurnacı ve Bekir Bay’dan oluşan bir heyetle Gölkent’te halk meclisi gerçekleştirdiler.


YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER

Image

Ferizli İHH Temsilciliği, Yetim Dayanışma Günleri kapsamında “Yetim Gülerse Dünya Güler” konulu konferans düzenledi. Şehit Hakan Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen programa; Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Sakarya İHH Başkanı Sebahattin Aydın, İHH Sakarya Yetim Birimi Sorumlusu Abdurrahman Şafak, Ferizli İHH Temsilcisi Hasan Güler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, muhtarlar ve davetliler katıldı.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »