HABERLER

BAŞKAN SOĞUK MUHTARLARLA BULUŞTU

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Muhtarlar Günü nedeniyle Güneşoğlu tesislerinde program düzenledi. Programa Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Garnizon Komutanı Salim Çetinkaya, Jandarma Komutanı Zafer Aydoğan, Emniyet Amiri Murat Köksal, Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş ve mahalle muhtarları katıldı.


MUHTARLAR GÜNÜ FERİZLİDE KUTLANDI

Image

19 Ekim Muhtarlar Günü Ferizli’de törenle kutlandı. Törene, Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Garnizon Komutanı Salim Çetinkaya, Jandarma Komutanı Zafer Aydoğan, İlçe Emniyet Amiri Murat Köksal, Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, Mahalle Muhtarları, Siyasi Parti Temsilcileri ve daire amirleri katıldı.


FERİZLİ İLÇE STADIMIZ GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI

Image

Ferizli stadı A’dan Z’ye yenilendi ve çağdaş bir saha haline getirildi. Güzel bir merasimle açıldı. Dünya standartlarında yapay çimle döşenen sahanın etrafı dört sıra koşu parkurlu. Ayrıca iki taraflı toplam 500 kişilik kapalı çelik seyirci tribünü bulunmakta. Stadın misafir tribünü de bulunuyor. Ayrıca mükemmel soyunma odaları sahip ve hizmet binası eksiksiz tamamlandı.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »