HABERLER

GAZİLER GÜNÜ FERİZLİ’DE TÖRENLE KUTLANDI

Image

19 Eylül Gaziler Günü Ferizli Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle kutlanmaya başlandı. Törene Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, Belediye Başkanlığına vekaleten Ferizli Belediye Başkan Yardımcımız Hakan Demirbaş, idari ve askeri erkan ile vatandaşlar iştirak etti.


İLKÖĞRETİM HAFTASI FERİZLİ’DE KUTLANDI

Image

Ferizli’de İlköğretim Haftası için Halit Narin Okulu’nda program düzenlendi. 12 Eylül Perşembe günü saat: 10.30’ta gerçekleştirilen programa Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Aslanköylü, Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, diğer ilçe protokolü, eğitim görevlileri, öğrenciler ve veliler katıldı.


AŞURE KAZANLARI FERİZLİ'DE KAYNADI

Image

Ferizli Belediyesi Muharrem ayı dolayısıyla aşure günü etkinliği düzenledi. Pazar yeri girişine kurulan kazanlardaki aşureler, esnaf, kurum ve kuruluşlar ile vatandaşlara ikram edildi. Vatandaşlar, etkinliğe yoğun ilgi gösterdi.


FERİZLİ’DE İNŞAAT SEKTÖRÜNE NEFES ALDIRACAK UYGULAMA

Image

Ferizli Belediyesi 2020 yılında müteahhitlere ve müstakil yapı yapmak isteyen vatandaşlara büyük kolaylıklar sunmaya hazırlanıyor. Ferizli’de müteahhitlerin ve müstakil yapı yapan vatandaşların ödediği yapı ruhsatları ve yapı kullanım izin belgeleri harçlarında eşitlik ve hakkaniyet sağlamak amacıyla standart ücretlendirme tarifesine gidildi.


30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI FERİZLİDE TÖRENLE KUTLANDI

Image

Milli mücadelenin taçlandığı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Ferizli’de de düzenlenen törenle kutlandı. Saat 09.30’da Ferizli Hükümet Konağı önünde Atatürk büstüne çelenklerin sunumu ile başlayan tören, Kaymakamlıkta ki tebriklerin kabulü ile sona erdi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »