BAŞKAN SOĞUK OKULLARI GEZDİ

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının başlamasının ardından ilçede ki okullara hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Belediye olarak eğitim ve öğretime desteğimiz önceliklerimiz arasında diyen Başkan Soğuk öğrencilerle ve öğretmenlerle yakından ilgilenip sohbet etti. Okullarda yerinde incelemelerde bulunan Soğuk öğrencilere, güçlü Türkiye’mizin gelecekteki mimarları sizlersiniz. Oturmuş olduğunuz şu sıraların bilincinde olduğunuza, her biri birbirinden kıymetli değerli öğretmenlerimizden alacağınız önemli, güzel bilgi ve tecrübeler sayesinde ileride ülkemize çok faydalı bireyler olacağınıza yürekten inanıyorum. O yüzden lütfen çok çalışın, dedi ve başarılar diledi.

Öğretmenlerle de bir araya gelen Başkan Soğuk okulların eksikler ve Okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Eksik ve sıkıntılar konusunda belediye olarak biz üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız dedi.

Yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilere, öğretmenlere, velilere, tüm eğitim camiası çalışanlarına ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Soğuk, öğretmenlere kutsal görevlerinde başarılar diledi.