FERİZLİ BELEDİYESİ PERSONEL BAYRAMLAŞMASI YAPILDI

Ferizli Belediyesi Personel Bayramlaşması, Ferizli Belediyesi Hizmet binasında, bayramın ikinci gününde saat 13.30’da düzenlendi. Programa Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, Belediye Meclis Üyeleri ve belediye personelleri katıldı. 

Her bayram düzenlenen Ferizli Belediyesi personel bayramlaşmasına sürpriz konuk olarak Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’da katıldı ve personellerin bayramını kutladı.

Personel Bayramlaşmasında Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk personellere aile kavramına vurgu yaparak,’’ bizler birer aileyiz, bir makinanın işleyen çarkları gibiyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde insanlarımıza hizmet ediyoruz. Sürekli üretmek ve çalışmak zorundayız. Bu zamana kadar bunu birlikte başardık ilçemize güzel hizmetler yansıttık. Bundan sonrada inşallah Ferizli’mizi daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte çok çalışıyoruz, hep çalışacağız,’’ dedi.

Kesilen kurbanların ve yapılan ibadetlerin Allah Katında makbul olması temennisinde bulunan Başkan Soğuk, personellerin bayramlarını tek tek kutlayarak, ‘’ Arakan’da, Suriye’de, Irak’ta ve birçok İslam coğrafyasında Müslümanlara yapılan insanlık dışı katliamlar yüzünden buruk bir bayram geçiriyoruz. Rabbim Müslümanlara oynanan oyunları ve tuzakları kendilerine çevirsin. Arkasında ki şer odaklarını El-Kahhar adıyla, kahrı perişan etsin, dedi. Başkan Soğuk, ‘’Sizlerin ve ailelerinizin bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum. Rabbim ’den ailelerinizle birlikte huzurlu, kazasız ve belasız, mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum,’’ dedi.