SAMET KAYMAZ’DAN BAŞKAN SOĞUK’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ferizli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Samet Kaymaz, Hastane Mali İşler Müdürü Muhammed Durmaz ile birlikte Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u makamında ziyaret ettiler. Başkan Soğuk’a, sağlık ve sağlık kuruluşlarına vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. 

Ferizli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Samet Kaymaz ziyarette yaptığı konuşmasında; ‘’Başkanımız sağlık hususunda ilçeye önemli katkılar verdi. Şuan ki hastane ye yapmış olduğu desteklerin yanında yeni yapılacak olan ilçe devlet hastanesini bir an önce ilçeye kazandırmak içinde sürekli takip ve koşuşturma içerisinde olduğunu biliyoruz. Başkanımızın bu özverili gayretleri sonucunda yeni hastane bugün bu noktalara getirildi. Birlikte çalışmaya ve sağlık alanında insanlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Sayın başkanımıza sağlığa, ilçe hastanemize ve yapılacak olan yeni hastanemize verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederiz,’’ dedi.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Hastane Baş Hekimi Samet Kaymaz’a yapmış olduğu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve ‘’insan sağlığını her şeyin üzerinde tutarak elimizden gelenin en iyisi yapmaya gayret ediyoruz. Yeni yapılacak ilçe hastanemizin de sürekli takibindeyiz. Elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz,’’ dedi.