FERİZLİ BELEDİYESİ TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Ferizli Belediyesi Temmuz Ayı olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında, Belediye Meclis salonunda yapıldı. Toplantıda, İmar ve Şehircilik müdürlüğüne ait 16 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. 

Ferizli Belediyesi Temmuz Ayı olağan meclis toplantısı saat 10.30'da başladı. Gündeminoylanarak kabul edilmesinin ardından, gündem dışı konuşmalara geçildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Meclis üyelerinin, vatandaşların ve İslam âleminin geçmiş bayramını tebrik ederek, "Öncelikle hepinizin geçmiş Ramazan Ayını ve Bayramını Tebrik ederim. Geçen Mübarek Ramazan Ayının hürmetine Yüce Allah birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin," dedi. Başkan Soğuk, Haziran ayı içerisinde yapılan çalışmalarla ilgili meclis üyelerini bilgilendirdi ve Temmuz Ayı meclis toplantısının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Gündem dışı söz alan meclis üyeleri, Geçen Ramazan Ayı’nın ve bayramının ilçemize, ülkemize ve İslam Âlemine hayırlara vesile olması temennisinde bulundular.

Gündem dışı konuşmaların ardında, gündem maddelerinin okunmasının ardından maddelerin oylanmasına geçildi. İmar ve Şehircilik müdürlüğüne ait 16 gündem maddesinin tamamı oybirliği ile imar komisyonuna havale edildi.

Ağustos ayında Belediye Meclisi'nin bir ay süreyle tatil edilmesine karar verildi.