BAŞKAN SOĞUK BELEDİYE PERSONELLERİ İLE BAYRAMLAŞTI

Ferizli Belediyesi personeli bayramlaşma programı belediye hizmet binasında gerçekleştirildi. Programa Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti il başkan yardımcısı Mehmet Yılmaz, Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve belediye personelleri katıldı. 

Personel ile bayramlaşan Prof. Dr. Mustafa İSEN; "Bayramlar bizler için millet olabilme adına çok önemli bir role sahiptir. Bin yıldır bu coğrafyada bir arada bulunmanın, ortak hareket etmenin ve düşünmenin kıvancını yaşıyoruz. Bin yıldır sevinçlerinde ve kederlerinde ortak hareket eden bir toplumuz. Birliğin en güzel yansıdığı bir milletiz. Böyle bir toplumun ferdi olduğum için şükrediyorum. Bayramların getirdiği o manevi iklim altında birbirimize karşı hoşgörülü olalım, ufak tefek kırgınlıkları unutup birbirimizle kucaklaşalım. Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım,’’ dedi.

Ak Parti iktidarı döneminde kuzey bölgelerin çıkmaz sokak olmaktan çıktığını da vurgulayan İsen, ‘’Ferizli tarihinin en hızlı büyümesini gerçekleştiriyor. Bu büyüme üzerinde çalıştığımız yeni projelerle artarak devam edecek. Yeter ki birlik olalım, dayanışma içerisinde olalım," dedi.

Başkan SOĞUK ise "Bugün burada bayram vesilesi ile bir araya geldik. Bereketli ve güzel geçen bir Ramazanın ardından Rabbime şükürler olsun bizleri sağ salim bir bayrama daha kavuşturdu. Ramazan ayı boyunca halkımıza hizmet etmek için elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Sizlere teşekkür ediyor ve tebrik ediyorum. Ailelerinizle birlikte hepinize  huzurlu, sağlıklı, kazasız bir bayram geçirmenizi diliyorum," şeklinde konuştu.