Başkan Soğuk’tan Şampiyon Sinanoğlu Spora Tebrik

Sakarya 2. Amatör Küme Kuzey gurubunu şampiyon olarak tamamlayan Sinanoğlu Spor teknik heyeti ve oyuncularıyla, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk sahurda bir araya geldi.  

Ferizli Aile Çay Bahçesi’nde düzenlenen sahur programına Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, meclis üyesi Bahattin Sözen, Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Sinanoğlu Mahalle Muhtarı Yaşar Bakırtaş, Sinanoğlu Spor yönetimi ve futbolcuları ile davetliler katıldı.

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Sakarya 2. Amatör Küme Kuzey Grubu'nu şampiyon tamamlayarak, 1. Amatör Küme ’ye çıkan Sinanoğlu Spor teknik heyetini ve futbolcularını tebrik etti. Başkan Soğuk, "Şampiyon Sinanoğlu Spor yönetici ve futbolcu kardeşlerimizle sahurda bir araya geldik. Terinizin son damlasına kadar centilmence mücadele ettiniz. Zorlu bir sezonun ardından da hak ederek şampiyon oldunuz. İlçemizi gururlandırdınız. Sinanoğlu sporun bütün oyuncularının Sinanoğlu’ndan olması da bizleri ayrıca gururlandırdı. Bu demektir ki amatör sporu tabana yaymışsınız. Bunun için sizleri ayrıca tebrik ederim. Başarıda en büyük pay sahibi olan futbolcu kardeşlerimize, taraftarlarına, teknik heyete ve bu başarıda emeği geçen geçen herkese ilçemize yaşattıkları haklı gurur için teşekkür ederiz. Her zaman yanınızdayız. Spora olan desteğimiz dün olduğu gibi bugünde yarında devam edecek," dedi.

Sinanoğlu spor teknik heyeti şampiyonluk yolunda takımlarını yalnız bırakmayan Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’a verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.