İlçe Jandarma Komutanına Veda İftarı

İki yıldır Ferizli’de hizmet eden ve tayini çıkan İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Tanrısevdi için veda programı kapsamında iftarı yemeği verildi. 

Ferizli Çoban Pınar’ında düzenlenen iftar programına Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Tanrısevdi, İlçe Emniyet Amiri Murat Köksal, Ferizli Cumhuriyet Savcıları Zülküf Badur ve Ümit Şehri, Siyasi Parti Temsilcileri, halk eğitim müdürü Erhan Kantere, jandarma personelleriile davetliler katıldı.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yaptığı konuşmasında; “Bugün hüzünlü bir gece yaşıyoruz. İlçemizde büyük emekleri olan komutanımızı yeni görev yerine uğurluyoruz. Varsa haklarımız helal olsun. Kendisine yeni görev yerinde başarılar dileriz. İlçemize harcadığınız emeklerinizden dolayı kurumum ve Ferizli adına teşekkürlerimizi sunarız. Allah ayağına taş değdirmesin, Komutanımızın yeni görevi hayırlı olsun,” dedi.

İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Tanrısevdi yaptığı veda konuşmasında; “Ben buradaki bütün kurum amirlerine ve Ferizli halkına sonsuz teşekkür ediyorum. Başta Belediye Başkanımız ve diğer kurum amirlerimiz, şahsıma ve jandarmamıza olan desteklerini hiçbir zaman esirgemediler. Ferizli’de huzurlu ve çok güzel iki senem geçti. Sizleri ve Ferizli’yi hiçbir zaman unutmayacağım. Hakkımız varsa helal olsun, sizlerde helal edin inşallah. Bu güzel programın organizasyonunda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim,” dedi.