BAŞKAN SOĞUK ESKİMEYEN DOSTLARIYLA SAHURDA BİR ARAYA GELDİ

Başkan Soğuk ve Refah Partisi İlçe Başkanlığı dönemindeki çalışma arkadaşları Ferizli Aile Çay Bahçesinde sahur yemeğinde bir araya geldiler. Eski günlerin yâd edildiği gecede birlikte hasret giderdiler.  

Refah partisi ilçe başkanlığı döneminde kendisine yol arkadaşlığı yapan dostlarıyla bir arada olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Soğuk, belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmetleri anlattı. Kendi kendine yeten ilçe olma yolunda hızla ilerliyoruz, dedi.

Soğuk, “sizler çok zor dönemlerde ilçemize hizmet etmek için büyük bir özveri ve gayret sarf edip sabırla çalıştınız. İlçemize ve ülkemize kaliteli idareciler kazandırmak için mücadele ettiniz. Ülkemizin bugünlere gelmesinde hepiniz pay sahibisiniz. Bugün ülkemizde herkes inancını özgürce yaşayabiliyorsa bunda o gün ki mücadelelerimizin önemi çok büyüktür. Bu güzel tablo dileriz her yıl devam eder. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımızı da minnetle anar Allah’tan rahmet dileriz. Davetimize iştirak eden her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunarım,” dedi.

Bir araya gelmekten çok mutlu olduklarını ifade eden davetliler kendileriyle yakından ilgilenen ve hatırlarını soran Başkan Soğuk ’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.