BAŞKAN SOĞUK AK PARTİ TEŞKİLATINA İFTAR VERDİ

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Ak Parti Ferizli İlçe Teşkilatına iftar yemeği verdi.  

Caferin Yeri’nde düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu iftar yemeğine Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, belediye meclis üyeleri, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Hüsna Koç, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdulsamet Başkan, Teşkilat üyeleri, mahalle başkanları ve aileleri ile çok sayıda partili katıldı.

Açılan iftarın ardından huzur dolu gönüllerin coştuğu gecede eller semaya açıldı. Ferizli Sönmez Işık Cami imam hatibi Ali Elmacı tarafından dua yapıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen iftar yemeği sonrası yaptığı konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yapan Belediye Başkanı Ahmet Soğuk “Ak Parti ailesi olarak bu akşam iftar için bir araya geldik. Mübarek Ramazan ayında bu birlikteliğimiz bu ilginiz bizleri heyecanlandırıyor. Ramazanınız mübarek olsun. Ramazan Ayı Müslümanların kaynaştığı, birbirlerini daha iyi anladığı, aç olan vatandaşlarımızın empati kurularak hatırlandığı bir aydır. Özellikle birlik beraberlik adına kaynaşmanın, örf ve adetlerimizin ön plana çıktığı mübarek günleri yaşıyoruz. Ferizli Ak Parti ailesi olarak ilçemizdeki dar gelirli ailelerimizi unutmayalım. Çat kapı evlerine misafir olup onların lokmalarındaki lezzeti tadalım.  Katılımınız için sizlere teşekkür ediyorum. Rabbim adımlarınızca sevap yazsın, niyetlerimizi kabul etsin.” dedi. Başkan Soğuk, İslam Âleminin bugün daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Ramazan ayının kanayan yaralara merhem olmasını, birlik ve beraberliğe vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum, diyerek sözlerini tamamladı.