Ferizli’de Yollar Açık

Ferizli Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri ilçede başlayan yoğun kar yağışı öncesi tüm önlemlerini aldı. Meteorolojinin bölgede yoğun kar yağışı uyarısıyla alarma geçen ekipler kar yağışının başladığı ilk andan itibaren çalışmalarını hızlandırdı. Tüm mahallelerde koordineli bir şekilde çalışan ekipler yaptıkları müdahalelerle ilçe genelindeki yolları sürekli açık tuttu.

Özverili bir şekilde çalışan ekipler 7/24 görevlerinin başında bulunarak bir yandan tehlike arz eden noktalarda tuzlama çalışması yaparken, diğer yandan da kar kürüme çalışması yapıyor. Yapılan bu özverili çalışma İlçe genelinde hayatı da kolaylaştırıyor. Gece gündüz demeden çalışmalarını etkin bir şekilde sürdüren ekiplerin gayreti vatandaşların da takdirini alıyor.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ‘’Belediye ekiplerimizin ara vermeden, özverili çalışmaları neticesinde tüm mahallelerimizde ulaşım kolaylıkla ve güven içerisinde sağlanıyor. Yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı ekibimize teşekkür ediyorum,’’ dedi.