BAŞKAN SOĞUK’TAN BAŞARIYA ALTIN VE BURS ÖDÜLÜ

2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılının sona ermesi ile birlikte okullarımızda karne heyecanı yaşandı. Öğrencilerin karne heyecanına Kaymakam Hakan Yavuz Erdoğan, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç’te ortak oldu. 

Ferizli Şehit Hacı Uzun İlköğretim Okulu ve Ferizli İmam Hatip Ortaokulu’nda karne veren Belediye Başkanı Ahmet SOĞUK, uzun ve yorucu bir eğitim öğretim yılının ardından öğrencilerimizin iyi bir tatili hak ettiklerini ifade etti.

Başarıya Ödül

Ferizli Şehit Hacı Uzun İlköğretim okulunda düzenlenen karne programının ardından Ferizli İmam Hatip Ortaokuluna geçen protokol TEOG sınavında soruların tamamını doğru cevaplayan 8. Sınıf öğrencisi Merve Öztürk’ü tebrik etti.  120 sorunun tamamını doğru cevaplayan ve Ferizli’nin gururu olan Merve Öztürk Belediye Başkanı Ahmet Soğuk tarafından Altın’la ödüllendirildi. Başarıyı ödüllendirdiklerini ifade Başkan Soğuk, ‘’kızımız ilçemizin gururu oldu. Kendisini tebrik ederim. Öğrencimizin bu altın başarısını altınla ödüllendirmek istedik. Ayrıca bu kızımızı bursla da ödüllendireceğiz. İleriki yıllarda da birincilere burs vermeye devam edeceğiz. Öğrencimizin bu başarısı inanıyorum ki diğer öğrencilerimize de örnek teşkil edecek ve ilçemizde başarı daha da artacak. Belediye olarak dün olduğu gibi bugünde, yarında eğitime olan desteğimiz katlanarak devam edecek,’’ dedi.

Başkan Soğuk öğrencilerin bu güne gelmesinde emeği gecen öğretmenlere de teşekkür ederek öğrencilere ve öğretmenlere aileleriyle birlikte iyi tatiller temennisinde bulundu.