Başkan Soğuk ’tan Muhtarlar’a ve STK’lara İftar Yemeği

İftar öncesi Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk misafirleri tek tek karşılayarak selamlaştı ve ramazan ayını kutladı. Başkan Soğuk, iftarların birlik ve beraberliğe vesile olduğunu belirtti.

Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş Ferizli Belediyesi’nin her zaman kendilerine yardımcı olduğunu ve destek sağladığını belirterek iftar programı nedeniyle Başkan Soğuk ’a teşekkür etti.

Birlik olmanın önemine değinen Belediye Başkanı Ahmet Soğuk; “Değerli arkadaşlar; bu güzel ramazan akşamında, rahmet ve bereketi paylaşmak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı yaptığımız ibadetlerimizi kabul etsin. Davetimizi kırmayıp iftar programımıza katılan herkese teşekkür ederim.” dedi. Muhtarlar ve STK’larla her ay düzenli istişare toplantısı yaptıklarını belirten Başkan Soğuk birlikte güzel işler yaptık yapmaya da devam edeceğiz dedi. Soğuk, ‘’ilçemiz sanayileşmenin yanında tarımsal alanda da güçleniyor. Birlikte yaptığımız mücadele ve çalışmalar sonucunda Aşağı Sakarya Sulama projesi hayata geçiyor. Sulanmayan tarım alanı kalmayacak. Gölkent göl projemiz içinde düğmeye basıldı. 2017 yılı içerisinde inşaatlarına başlanacak. Artık her zamankinden en az iki kat daha fazla çalışacağız.  Ferizli’yi modern bir ilçe haline getireceğiz. Katılan herkese Allah adımlarınca sevap yazsın. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum, dedi.

Cafer’in Yeri’nde düzenlenen iftar programına Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Cevdet Mete, mahalle muhtarları ve STK’lar katıldı.