FERİZLİ BELEDİYESİ EYLÜL AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ferizli Belediyesi Eylül Ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu başkanlığında gerçekleşti.

Ferizli Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı biri ilave olmak üzere iki gündem maddesi ile toplandı.

Yoklamanın ardından meclis toplantısını başlatan Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Ana Cadde Yeni görünümüyle İlçeyi Feraha Kavuşturacak

Merkez Cadde üzerinde kurumlara ait altyapı çalışmalarının noktalanma aşamasına geldiğini vurgulayan Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, cadde üzerinde üstyapı çalışmalarının Adapazarı-Ferizli duble yolu ilçe girişi kısmından kaldırım çalışmaları ile başladığını, asfalt ve aydınlatmalarının da yapılarak ilçeye yakışır yeni görünümüne kavuşturulacağını ifade etti. Başkanımız Gündoğdu, devam eden kaldırım çalışmalarının sıkıntısız bir şekilde tamamlanması için çalışmaları yakından takip ettiklerini sözlerine ekledi.  

Konuşmanın ardından meclis toplantısında gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Toplantıda Çevre ve Şehircilik il müdürlüğünden 5 adet hibe araç alımı görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Hayvan Pazarı yeri tahsisi ile ilgili başkana yetki verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Halkımızın Çıkarlarını Koruyoruz

Hayvan Pazarı’nın Ferizli için önemli bir proje olduğunu işaret eden Başkanımız Gündoğdu, “Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye çok teşekkür ediyorum. Hayvan Pazarı Ekrem Başkanımızın sözüydü ve inşallah projeyi hayata geçiriyoruz. Yaşadığımız ilçenin ve halkımızın çıkarlarını korumak zorundayız. Bu konu önemli gündemimizdir. Bölgede ki ve çevre ilçelerde ki hayvancılık sektörüyle uğraşan vatandaşlar için burası önemli bir ticari üs olacak. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Başkanımız Gündoğdu Eylül Ayı Meclis toplantısının hayırlara vesile olmasını dileyerek, meclis üyelerine teşekkür etti. Dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.