BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU MUHTARLARLA VE MECLİS ÜYELERİYLE BAYRAMLAŞTI

Ferizlili muhtarlarla belediye hizmet binasında bir araya gelerek kurban bayramlarını kutlayan Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde yaşanması gerektiğinin vurgusunu yaptı.

YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMANIN YAŞANDIĞI EN ÖNEMLİ GÜNLER

Katılımcı yönetim anlayışı gereği her fırsatta ilçedeki mahalle muhtarlarıyla buluşan Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, düzenlenen programla muhtarların bayramlarını kutladı. Belediye meclis üyelerinin de katıldığı programda, bayramları yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı, birlik, kardeşlik ve hoşgörünün zirveye çıktığı en önemli günler olarak tarif eden Başkanımız Gündoğdu, “İnsanları birbirine yakınlaştıran, günlük dertlerinden uzaklaştıran, topluma umut ve sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan bu önemli günde başta hemşehrilerim ve aziz milletimiz olmak üzere tüm İslam alemine huzur ve mutluluk diliyorum” diye konuştu.

TOPLUMUN HER KESİMİ İLE ORTAK HAREKET EDİYORUZ

Mahalle muhtarlarının Ferizli’nin hak ettiği noktaya gelmesinde önemli konumda olduklarını belirten Başkanımız Gündoğdu, “Ferizli’yi yaşanabilir ilçe yapmak ve ilçe sakinlerimizi mutlu edebilmek adına toplumun her kesimi ile ortak hareket ediyoruz. Bu noktada mahalle muhtarlarımızın ortaya koyacakları çalışmalar önemli rol oynuyor” şeklinde konuştu.

HEDEFE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ

Yapılan çalışmalarda muhtarlarla iyi bir uyum içinde olduklarının da altını çizen Başkanımız Gündoğdu, “Mahalle sorunlarına karşı duyarlılığınız yaptığımız hizmetlerde bize yol gösterici oluyor. Bundan sonra da birlikte el ele vererek, gönül birliği içerisinde hedefe emin adımlarla yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkanımız Gündoğdu, muhtarların ve meclis üyelerinin Kurban Bayramını kutlayarak, aileleri ve yakınları ile birlikte sağlıklı ve huzur dolu bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.