FERİZLİ BELEDİYESİ’NDEN BERBER VE KUAFÖRLERE MASKE VE EL DEZENFEKTANI DESTEĞİ

Ferizli’de, koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bir süredir kapalı bulunan ve 11 Mayıs'ta yeniden hizmet vermeye başlayan berber, kuaför ve güzellik salonlarına Ferizli Belediyesi tarafından koruyucu yüz maskesi ve hijyen dezenfektanı dağıtıldı.

Maske ve dezenfektanları Başkan dağıttı

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, İşyerlerini erken saatlerde açan ve randevu sistemiyle müşterilerini kabul eden ilçedeki berber, kuaför ve güzellik salonlarına, hijyen dezenfektanı ve maske dağıtarak, hayırlı kazançlar diledi. Halkın sağlığı açısından herhangi bir olumsuz duruma yer vermemek için tedbiri hiçbir zaman elden bırakmadıklarını anımsatan Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, kuaförlerin ve müşterilerinin kullanması için dezenfektan ve maske dağıtımına devam edileceğini söyledi.

Hemşehrilerimizin sağlığı her şeyden önemli

Koronavirüs salgını riskine karşı vatandaşın sağlığı için tüm tedbirleri alarak devam ettiklerini vurgulayan Başkanımız Gündoğdu, "11 Mayıs itibari ile iş başı yapan berber ve kuaför esnafımıza Ferizli Belediyesi olarak hijyen paketlerimizle bir katkımız olmasını istedik. Belediye olarak tedbirleri elden bırakmıyoruz ve halkımızın sağlığı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her şeyden daha önemlisi bizim için hemşehrilerimizin ve esnafımızın sağlığı. Yeniden hizmet vermeye başlayan berber, güzellik salonu ve kuaförlerimize işlerinde bereket ve kolaylıklar diliyorum." dedi.