FERİZLİ BELEDİYESİ ARAÇ PARKURUNU GÜÇLENDİRİYOR

Ferizli Belediyesi, araç filosuna iki adet yeni kazıcı-yükleyici kepçe ekledi. Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, “Belediyemizin öz kaynakları ile aldığımız iki yeni iş makinesi çalışmalara büyük kolaylık sağlayacak” dedi.

Ferizli Belediyesi tarafından Belediyenin kendi öz kaynakları kullanılarak iki adet kazıcı yükleyici özelliği bulunan iş makinesi satın alındı. İş makineleri Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmete girdi.

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, Ferizli’nin hızlı gelişen ilçe haline geldiğini belirterek, “Toplam 24 mahallemizde altyapı, yol düzenlemesi ve park bahçe çalışmalarında daha verimli ve hızlı bir şekilde hareket edebilmek için belediyemizin kendi imkânları ile son sistemle donatılmış iki adet sıfır kazıcı-yükleyici aldık. Yeni iş makineleri çalışmalarımıza büyük kolaylık sağlayacak” dedi. Başkanımız Gündoğdu, kepçelerin sıyırma, yükleme ve kazıcı özelliklere sahip olduğunu belirterek, yeni alınan kepçelerle daha güçlü hizmet yapılacağını kaydetti.

Başkanımız Gündoğdu, yeni iş makinelerinin ilçe halkına hizmet vermeye başladığını vurgulayarak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Kepçelerin belediyelerimize kazandırılmasında desteklerini ve emeklerini esirgemeyen başta meclis üyesi arkadaşlarıma, mesai kavramı gözetmeksizin sahada çalışan mesai arkadaşlarıma, iş makinalarının alınmalarında emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Kepçelerin belediyemize kazandırılması ile belediye makine parkurumuz gün geçtikçe büyümektedir. İlçe halkımıza daha etkin ve kaliteli hizmet vermek için elimizden gelen tüm caba ve gayreti gösteriyoruz."

Ferizli Belediyesi, daha önce de üç adet sıfır çöp kamyonunu Başkanımız Gündoğdu’nun girişimleri sonucu araç filosuna katmıştı.