Başkan Soğuk Sinanoğlu Mahallesi’ndeki Kursiyerleri Ziyaret Etti.

Dikiş Nakış Kursu ve Dekoratif El Gereçleri Kursu hakkında bilgi veren kurs öğretmenleri, kurstaki öğrencilerin çok başarılı ve azimli olduğunu belirtti.
Mesleki anlamda kurslar açmaya devam edeceklerini belirten Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk kursiyerlerin yaptığı çalışmaları inceleyerek “kursiyerlerimiz ortaya gerçekten çok güzel bir işçilik örneği çıkarmışlar. Kısa bir süre içinde kursiyerlerimiz büyük bir yol kat etmişler. Halkımızın istediği, talep ettiği kursları açmaya devam edeceğiz. Kursiyerlerimiz kurslarını bitirdikten sonra hepsi vasıflı işçi olacaktır,’’ dedi.

Başkan Soğuk, “Niyetimiz ve düşüncemiz kurslarımıza katılan sayısını daha yükseklere çıkartmak. Her geçen gün özellikle hanım kardeşlerimizin kurslarımıza olan ilgisi artıyor. Öğrendiklerinizle aynı zamanda ev ekonomisine de katkı sağlıyorsunuz.” diye konuştu.

Kendisine gelen talepler doğrultusunda farklı branşlarda kursların da açılabileceğini belirten Başkan Soğuk, Kursiyerlere başarılar dileyerek yaptıkları çalışmalarda ve iş hayatlarında başarılar diledi. Kursiyerler ise Başkan Soğuk’a mesleki ve kişisel anlamda kurslar açarak ilçe halkına verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.