RECEP UNCUOĞLU'NDAN BAŞKANIMIZA ZİYARET

Ak Parti Sakarya Milletvekilimiz Recep Uncuoğlu, Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’yu ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Başkanlık makamında samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Ak Parti Ferizli İlçe Başkanımız Muhsin Zurnacı’da hazır bulundu.

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’ya görevinin hayırlı olmasını temenni eden Recep Uncuoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Ferizli’nin büyük bir başarıya imza attığını, bu başarıda İsmail Gündoğdu ve kurduğu kadronun büyük rolü olduğunu kaydetti. Uncuoğlu, inşallah büyükşehir belediyemiz ve ilçe belediyelerimizle birlikte uyum içerisinde çalışarak, Ankara’da, Sakarya ve Ferizli’nin yapılacak projelerini takip edeceklerini ve destekleyeceklerini söyledi.  

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, Milletvekili Recep Uncuoğlu’nu ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Belediye Başkanımız Gündoğdu, "Biz seçimden seçime değil, her zaman milletin yanında yer alacağımızın sözünü verdik. İnşallah bu özelde gönül belediyeciliğini ilçemizde tesis edeceğiz ve önümüze bakacağız. Hizmetlerimizi arttırarak, 2023 vizyonumuza doğru hızla ilerleyen güçlü bir Ferizli inşa edeceğiz. İnşallah bu güçle Ferizli’yi daha güzel yerlere hep birlikte getireceğiz” dedi.