MAYIS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ferizli Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu Başkanlığında belediye meclis salonunda yapıldı. Toplantıda gündemdeki 7 madde görüşülüp, karara bağlandı.

Ferizli Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısı yapılan yoklamanın ardından gündeme alınan 7 maddenin okunmasıyla başladı.

Gündemin birinci maddesi olan Ferizli Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyetine belediyemizi temsil etmek üzere asil üye olarak Abdurrahman Kaşkaş, yedek üye olarak Muharrem Solak oyçokluğu ile seçildi.

İkinci madde olan Sakarya Ferizli Otomotiv ve Metal İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyetine belediyemizi temsil etmek üzere asil üye olarak Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, yedek üye olarak Mehmet Tunç oybirliği ile seçildi.

Beşinci madde de 4081 sayılı kanunu uygulamasına esasen çiftçi mallarının korunmasıyla ilgili İl Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün talep ettiği 5 asil 5 yedek meclis üyesinin seçimi yapıldı.  Asil üye olarak Mutlu Bülbül, Mehmet Tunç, Muharrem Solak, Zekeriya Karadeniz, Abdullah Kaşkaş, yedek üye olarak ise Kemal Şahintürk, Ruhi Şenol, Abdurrahman Kaşkaş, Halim Kılkış ve Mustafa Yayla seçildi.

Gündemin diğer maddeleri de oylanarak karara bağlanırken, bazı maddeler ilgi komisyonlarına havale edildi.

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, Ramazan Ayı’nın başta milletimiz olmak üzere, tüm İslam Coğrafyasına hayırlara vesile olması temennilerinde bulundu. Gündem dışı söz alan meclis üyeleri dilek ve temennilerini ilettiler.