Belediye Başkanımızdan Sayın Valimize Ziyaret

Ferizli Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı ile birlikte Sakarya Valimiz Ahmet Hamdi Nayir’e ziyarette bulundu.

Ferizli’ye katkı sunacak çalışmalar gerçekleştireceklerini belirterek ilçeye dair genel bilgiler veren Başkanımız Gündoğdu, kabullerinden dolayı Valimiz Sayın Ahmet Hamdi Nayir’e teşekkür etti.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Ferizli’ye kurulacak olan Metal ve Otomotiv İhtisas OSB’nin geleceği hakkında da konuşuldu. Başkanımız Gündoğdu, OSB’nin oluşacak yönetimiyle ilgili sürecin ve çalışmaların hızlandırılmasıyla ilgili konular hakkında Sayın Valiyle istişarede bulunduklarını ifade etti.

Başkanımız İsmail Gündoğdu ve İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı’nın ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirten Valimiz Ahmet Hamdi Nayir, ilçelerimizin gelişmesi ve kalkınması adına yapılacak çalışmaların destekçisi olacaklarını ifade ederek, Metal ve Otomotiv İhtisas OSB’nin de en kısa zamanda yatırımcıların hizmetine sunulması için çalışmaları hızlandıracaklarını söyledi. Yeni görevinin hem Başkanımız Gündoğdu’ya hem de Ferizli ilçesine hayırlı olması temennisinde bulundu.