Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneğinden Belediye Başkanımıza Ziyaret

25. dönem milletvekili, Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneği Başkanı Ali İnci ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu tarafından başkanlık makamında ağırlanan Dernek Başkanı İnci ve yönetimi, dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek Başkanımız Gündoğdu’ya görevinde başarı temennisinde bulundular.

15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci ve yönetimi ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu nazik ziyaretleri dolayısıyla kendilerine teşekkür etti.  Başkanımız Gündoğdu; 15 Temmuz, bir işgal girişimine karşı doğrudan milletin çıplak eliyle silahları erittiği, tankları ezdiği bir gündür. 15 Temmuz gecesi aziz milletimizin yazdığı yüce destanı nesillerden nesillere aktarıp her daim hafızalarda canlı tutacağız. Dolayısıyla 15 Temmuz Milli İrade Derneğimizin üstlendiği görevi çok önemli ve anlamlı buluyorum. Rabbim çalışmalarınızda kolaylık versin. Başarılar diliyorum.” dedi.