AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YAVUZ'DAN PROJELERE DESTEK

AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya İl Başkanımız Yunus Tever ile birlikte Ferizli’yi ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz, Ferizli’nin marka değerinin arttığına dikkat çekti. Yavuz, sadece birkaç ilçe değil Sakarya’nın tamamına hizmet götürdüklerini belirterek, “Bugüne kadar bu şehre 25 milyar TL’nin üzerinde yatırım yapıldı. Bundan sonrada artarak devam edecek” dedi.

“Başkanımız Gündoğdu ve meclis üyeleri karşıladı”

Ferizli Belediyesi’ni ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Yavuz ve İl Başkanımız Tever, Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu ve meclis üyeleri tarafından karşılandı. Misafirlerini makamında ağırlayan Başkanımız Gündoğdu, ilçede planlanan ve yapımı devam eden yatırımlar hakkında bilgi vererek, ilçeye sağlık, eğitim, turizm ve kamu alanında yapılacak yatırımlar müzakere edildi.

Heyet daha sonra, Gölkent mahallesi Büyük Akgöl mevkiinde incelemelerde bulundu.  

“Akgöl Ferizli turizmini canlandıracak”

İl Başkanımız Tever, Ferizli’mizin Turizm potansiyelini harekete geçirmek için Büyük Akgöl’de yapılan tesisleşme ve proje çalışmalarını incelediklerini belirterek, inşallah sağlık, eğitim ve kamu alanında yapılacak yatırımlarla Ferizli’miz yeni bir çehreye kavuşacak,” diye konuştu.

“Projelere Yavuz’dan destek”

Akgöl için Sakarya’da gün yüzünü çıkarılması gerekli gizli kalmış bir güzellik vurgusu yapan Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, göl çevresinin güzelleştirilmesi amacıyla hazırlanan projeye gerekli desteğin verileceğini ve gölün turizme kazandırılacağını söyledi. Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, “Ferizli önümüzdeki dönemde gelişen sanayisinin yanı sıra tarım ve turizmi ile güçlü bir potansiyele sahip olacak” dedi.

“Akgöl turizme ev sahipliği yapacak”

Projeye tam destek veren Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz ve İl Başkanımız Yunus Tever’e teşekkür eden Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, Büyük Akgöl’ün etrafında güzel bir proje üzerinde çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Buranın bitmesi ile ilçe halkımız hem güzel bir piknik ve yürüyüş alanına kavuşmuş olacak, hem de Ferizli’miz doğa ile iç içe yeşili bol olan güzel bir manzaraya ev sahipliği yapacak. Ferizli ilçemiz doğayla iç içe çok farklı bir güzelliğe bürünecek olup, vatandaşlarımız dinlenmek ve hoşça vakit geçirmek için gidebilecekleri bir mekâna kavuşmuş olacak” dedi.

“Ziyaret sonrası kahvehane sohbeti”

AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz ve AK Parti Sakarya İl Başkanımız Yunus Tever, Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu ile birlikte kahvehane ziyaret ederek, vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra vedalaşarak ayrıldılar.