BAŞKAN SARI’DAN BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU’YA ZİYARET

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’yu ziyaret etti. Sarı’yı makamında ağırlayan Belediye Başkanımız Gündoğdu, kuzeyin hızlı gelişen komşu ilçeleri olarak karşılıklı iş birliğinin bölge açısından önemine vurgu yaptı.

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’yu makamında ziyaret eden Başkan Sarı, kendisine başarılı çalışmalarının devamını dileyerek, tebrik etti.

Ortak paydamız bölgemizin kalkınması

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, “İshak başkanımızı belediyemizde ağırlamaktan dolayı mutlu olduk. Geride bıraktığımız bir yılın ardından yeni hizmet yılının hem ilçelerimize hem Sakarya’mıza hem de ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. İnşallah iki komşu ilçe belediyesi olarak hizmet etme noktasında birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Önümüzdeki süreçte de ilçelerimizin kalkınması için el birliği ile güzel işler yapacağımızı temenni ediyorum. Karşılıklı işbirliği bölgemiz açısından oldukça önemli. Burada yapılacak yeni çalışmalar, kurulacak yeni sanayi bölgeleri ile birlikte kuzey bölgesinin cazibesini çok daha arttıracak. Başkanımıza ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarı diliyorum” diye konuştu.

Ferizli ve Karasu hızlı gelişen iki önemli ilçe

Ferizli ve Karasu’ya yapılacak çalışmaların Sakarya’ya değer katacağını vurgulayan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “İsmail Başkanımıza, seçilmiş olduğu Ferizli Belediye Başkanlığı görevinde başarılar diliyorum. Bölgemizde yapılacak çalışmalar sadece iki ilçeye değil, Sakarya’ya yansıyacak işlerdir. Biz inanıyoruz ki, Başkanımız ekibiyle birlikte Ferizli’de güzel işlere imza atacak. Allah bizleri mahcup etmesin. Görevlerimiz hayırlı, hayırlı hizmetler yapmak nasip olsun” ifadelerini kullandı.