BAŞKAN SOĞUK MUHTARLARLA BULUŞTU

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Muhtarlar Günü nedeniyle Güneşoğlu tesislerinde program düzenledi. Programa Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Garnizon Komutanı Salim Çetinkaya, Jandarma Komutanı Zafer Aydoğan, Emniyet Amiri Murat Köksal, Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş ve mahalle muhtarları katıldı.

Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, “Sizler hem demokrasinin başladığı yerlersiniz, hem de mahalli demokrasinin ilk adımlarının atıldığı yerlersiniz. Yaptığınız iş ve sizler bizim için çok önemlisiniz. Muhtarlar günü vesilesiyle de olsa sizlerle bir arada olmaktan keyif aldığımı ifade ediyorum. Hepinize sağlıklı, başarılı hizmet yılları diliyorum. Tüm muhtarlarımızın muhtarlar gününü tebrik ediyorum” dedi.

Muhtarların gününü kutlayan Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ‘’Muhtarlarımız, görev yaptıkları mahalle ve köylerde halkı ile devlet kurumları arasında önemli bir köprü vazifesi görmektedir. Muhtarlarımızla istişare kültürünü gelenek haline getirdiğimiz ilçemizde, birlikte ilçemizin kalkınması ve gelişmesi için el ve gönül birliğimizi sürdüreceğiz. Muhtarlarımız bizim elimiz, kolumuz, kulağımız, gözümüz; yapmış olduğumuz hizmetleri bize anlatan ve halktan gelen talepleri bize aktaran değerli yol ve mesai arkadaşlarımızdır. Muhtarlık müessesemizin değerli mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyorum. Çalışmalarında başarı ve kolaylık diliyorum. Aramızdan ayrılan muhtar arkadaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Tüm muhtarlarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım,‘’ dedi.

Programda ebediyete intikal eden Muhtarlarda unutulmadı. Ruhlarına Fatiha okunarak, Rahmetle yâd edildi.