MİNİK ÖĞRENCİLER BAŞKAN GÜNDOĞDU’YU ZİYARET ETTİ

Ferizli Harikalar Diyarı Kreş ve Gündüz Bakımevinin minik ve sevimli öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde, Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’yu makamında ziyaret etti. Ziyaret karşısında oldukça mutlu olan Başkanımız Gündoğdu, “Bu düşünceli, becerikli çocuklarımızla geleceğimizi parlak görüyorum” dedi.

Ferizli Harikalar Diyarı Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrenci ve öğretmenleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’ya ziyarette bulundu. Neşeli dakikaların yaşandığı ziyarette minik öğrenciler Başkanımız Gündoğdu’ya, üzerinde Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk ve ailesinin resmi olan karton pano takdim etti.

Ferizli Harikalar Diyarı Kreş ve Gündüz Bakımevinin faaliyetleriyle ilgili öğretmenlerden bilgi alan ve öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet eden Başkanımız Gündoğdu, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi yetişmeleri, vatana, millete yararlı bireyler olmaları ve ülkemizi daha ilerilere taşımaları için, eğitimlerini en iyi şekilde almaları ve sosyal sorumluluk bilinci kazanmaları için elimizden gelen tüm gayretleri göstermek zorunda olduğumuzu vurguladı. Bu düşünceli, becerikli çocuklarımızla geleceğimizi çok parlak görüyorum diyerek sözlerini tamamladı.

Ziyaretin sonunda minik öğrencilere çeşitli hediyeler ve şekerleme ikramında bulunan Başkanımız Gündoğdu, öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür etti.