FERİZLİ BELEDİYE MECLİSİ'NDEN HAREKATA “ASKER SELAMI” İLE DESTEK

Ferizli Belediye Meclisi, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek açıklamasında bulundu.

Meclis üyeleri, Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu başkanlığında  Barış Pınarı Harekatı’na destek vermek amacıyla belediyenin toplantı salonunda bir araya geldi.


"Belediye Meclisimiz kahraman Mehmetçiklerimizin yanındadır"

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Türkiye'nin, güvenlik kuvvetleriyle bölücü terör örgütü PKK'ya karşı yıllardan beri büyük bir mücadele verdiğini ifade etti.

Teröre karşı milletçe verilen bu mücadelenin bir diğer ayağını Barış Pınarı Harekatı'nın oluşturduğunu belirten Gündoğdu, şunları söyledi:

"İnsanlarımızı katleden PKK terör örgütü yok edilmesi gereken bir cinayet şebekesidir. Suriye topraklarının önemli bir bölümü DEAŞ, PYD-YPG gibi terör örgütlerinin eline geçmiştir.

Meclis üyelerinden Mehmetçik’e asker selamı

Terör örgütü sivillere ateş açarak alçak yüzünü bir kez daha göstermiştir. Barış Pınarı Operasyonu'nu Belediye Meclis üyeleri olarak destekliyoruz. Ordumuza muvaffakiyetler diliyoruz. Belediye Meclisimiz kahraman Mehmetçiklerimizin yanındadır."

Açıklamanın ardından, Belediye Meclis üyeleri, Barış Pınarı Harekatı'na katılan Mehmetçik'e destek için asker selamı verdi.

Zabıta ekiplerinden Mehmetçik’e destek

Ferizli Belediyesi Zabıta ekipleri de Barış Pınarı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçik’e destek için asker selam verdi.