BELEDİYE BAŞKANIMIZ AHMET SOĞUK’TAN RAMAZAN AYI MESAJI

Toplumsal dayanışma, paylaşma ve sevgi bağlarının daha da güçlendiği hoşgörünün arttığı bir Ramazan Ayı’nı daha birlikte karşılamanın mutluluğunu tüm halkımızla birlikte paylaşıyorum.

Yüce ve kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı, “ bin aydan daha hayırlı” olan  Kadir Gecesi’nin de  içinde bulunduğu 11 Ay’ın Sultanı,  Rahmet ve merhamet ayı olan Ramazan ayının   ilçemize, ilimize, ülkemize ve tüm İslam âlemine huzur, barış, kardeşlik ve bereket getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerimle Mübarek Ramazan ayını kutlar, ramazan coşkusunun birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini yüce Allah(CC)’tan niyaz ederim. Allah'ın rahmet ve bağış kapılarının açıldığı Mübarek Ramazan ayının başta değerli hemşerilerim olmak üzere, ülkemize, tüm Türk ve İslam Âlemine hayırlara vesile olmasını diler, bu ayı birlik, beraberlik, kardeşlik, hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duyguları içerisinde sağlıklı, huzurlu ve bereketli geçirmek temennisiyle, en kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunarım.